.
.
.

سرقت ۵ میلیون یورویی از ۲ زن قطری در پاریس

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

منابع پلیس فرانسه اعلام کردند ۲ زن قطری به همراه راننده شان در یک بزرگراه در پاریس مورد دستبرد قرار گرفتند و بیش ۵ میلیون یورو از آنها به سرقت رفت.

بر اساس گزارش پلیس، این ۲ زن قطری که بیش از ۶۰ سال سن دارند روز دوشنبه فرودگاه لابرگه در شمال شرق پاریس را با خودروی بنتلی ترک کردند، اما در میانه راه و در یکی از بزرگراه های پاریس ۲ مرد نقابدار جلوی ماشین را گرفتند و پس از پاشیدن گاز اشک آور تمامی «جواهرات، لباس ها و چمدان های» آنها را به سرقت بردند.

این بخش از بزرگراه پاریس به فرودگاه های شارل دوگل و لابورگه تاکنون چندین بار شاهد دستبرد به خارجیان پولداری بوده که با خودروهای مجلل خود از آن عبور می کردند، و هرباره مقادیر قابل توجهی پول و اشیاء قیمتی از آنها به سرقت رفته است. در بیشتر مواقع سارقان از ترافیک سنگین این بزرگراه استفاده کرده اند.

ماه گذشته نیز یک کارخانه دار فرانسوی در این بزرگراه مورد دستبرد ۳ سارق قرار گرفت و بیش از ۱۰۰ هزار یورو از اموال او به سرقت رفت.

چندین دستبرد به افراد سرشناس در شهر پاریس در طی ماه های اخیر پلیس این شهر را بر آن داشته تا تدابیر امنیتی بیشتری را در اطراف محل های گردشگری این شهر بکار گیرد.