.
.
.

ویدیو... خلبان آمریکایی گفت‌وگو درباره ترامپ در حین پرواز را ممنوع کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

خلبان پرواز شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز، پس از بالا گرفتن بحث و جدل درباره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا میان مسافران، از آنها خواست به این بحث‌ها پایان دهند.

یکی از مسافران هواپیمایی متعلق به یونایتد ایرلاینز که از سان‌فرانسیکو به "پورتو بایارتا" در ایالت خالیسکو مکزیک می‌رفت، فیلمی را منتشر کرده، که در آن، پس از بالا گرفتن بحث میان مسافران خلبان از مسافران می‌خواهد به بحث‌های سیاسی پایان دهند.

خلبان از طریق سیستم صوتی موجود در هواپیما به مسافران گفت:" اگر از او [ترامپ] حمایت می‌کنید، خوب است و اگر حمایت نمی‌کنید، من درک می‌کنم. با این‌حال ما اینک در حال رفتن به پورتو بایارتا هستیم و قاعدتا باید اوقات خوشی داشته باشید. آنچه می‌خواهم تقاضا کنم این است که ما باید به نظرات همدیگر احترام بگذاریم و در طول یک سفر که سه ساعت و سیزده دقیقه می‌توانیم تا رسیدن به مقصد، اوقات خوشی داشته باشیم، هیچ‌کس جر و بحث را نمی‌خواهد، هیچ‌کس. هیچ‌کس با جر و بحث، دیدگاه‌های آنها را تغییر نخواهد داد. اجازه دهید نظراتمان درباره این موضوع خاص و در این زمان خاص را برای خودمان نگاه داریم.

اگر کسی با این موضوع مشکل دارد و می‌خواهد خود را با این هذیان‌گویی‌های بیهوده تخلیه کند، فردا پرواز دیگری در این مسیر وجود دارد. شما آن فرد نخواهید بود. امیدوارم موضوع روشن شده باشد."

شخص منتشر کننده این ویدیو می‌گوید: خلبان این هشدار را پس از آن صادر کرد که یک مرد سفید پوست و یک زن سیاه‌پوست با یکدیگر مشاجره کردند و مرد خطاب به زن حرفی "نژادپرستانه" درباره انتخاب ترامپ زد و گفت: "خوشحالم که او اسلحه خود را نگاه داشته است" و این موضوع موجب ناراحتی و گریه زن شد.

پس از آنکه با مداخله کادر پرواز به مشاجره این دو نفر پایان داده شد، مرد از زن آفریقایی‌تبار عذرخواهی کرد.

انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا، اعتراضات فراوانی را در پی داشت و بسیار از هواداران هیلاری کلینتون به خیابان‌ها ریخته‌ و تظاهرات برگزار کرده‌اند. خود کلینتون نیز در سخنرانی پذیرش شکست، گفت: نتیجه انتخابات نشان داد که ملت آمریکا بیش از آنچه گمان می‌کردیم دچار دودستگی شده است.