.
.
.

میلانیا ترامپ بانوی اول آمریکا را بیشتر بشناسید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بار دیگر این سوالاتی را درباره بانوی اول جدید کاخ سفید و گذشته‌اش مطرح کرده است.

بر اساس گزارشی که روزنامه واشنگتن پوست منتشر کرده، میلانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در سال 1996 به شکل غیر قانونی از اسلوونی وارد آمریکا شده بود.

میلانیا در واکنش به این گزارش در توییتر خود ضمن تکذیب این خبر نوشت که او به طور قانونی وارد ایالات متحده آمریکا شده است.

کمپین ترامپ نیز در بیانیه ای تاکید کرد که میلیانا در 27 اگوست سال 1996 با ویزای رسمی وارد آمریکا شد و پس از دو ماه اجازه کار در این کشور را به دست آورد.

این در حالی است که ترامپ یکی از شدیدترین مخالفان مهاجرت به شمار می آید و بخش بزرگی از سخنرانی های خود را درباره انجام اقداماتی برای محدود کردن مهاجرت غیر قانونی، اختصاص داده است. او گفته بود که نقض کنندگان شرایط مهاجرت قانونی را اخراج خواهد کرد.

خبرگزاری آسوشیتد پرس گزارش داد که میلانیا اعتراف کرده بود که پیش از دست یافتن به مجوز کار، از کار کردن غیر قانونی در 10 جا به 20 هزار دلار درآمد داشته است.

در این گزارش آمده که میلانیا پیش از دریافت مجوز کار در آمریکا، به مدت 7 هفته در 10 جا کار کرده و بیست هزار دلار درآمد کسب کرده است.

میلانیا در مارس 2001 « گرین کارت» را در یافت کرد. وی در سال 2006 به تابعیت آمریکا درآمد.

همسر ترامپ، تلاش کرد که در جریان کمپین انتخابات ریاست جمهوری، کمتر با ترامپ ظاهر شود. وی در واکنش به اتهامات جنسی علیه همسرش گفته بود:« ترامپ گاهی مانند یک کودک رفتار می کند… مردان زیادی هستند که در نشست های خصوصی کلمات ناشایستی به کار می برند»