.
.
.

تصویری.. العربیه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا را با آخرین فنآوری تصویری پوشش می‌دهد

بزرگترین صفحه تصویر مجازی در جهان با مساحت 22 هزار متر مربع، برای پوشش لحظه به لحظه انتخابات

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

این پوشش خبری ویژه که مملو از شگفتی‌های دنیای فنآوری رسانه‌ای خواهد بود، شامگاه سه‌شنبه و همزمان با انتخابات آمریکا آغاز می‌شود، ده‌ها گزارش خبری ویژه در بر خواهد داشت.

شبکه العربیه از آغاز رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا، از حدود 6 ماه پیش این رقابت‌ها را پوشش داده و اینک که روز موعود انتخابات فرا رسیده، بینندگان را به قلب حادثه می‌برد. شیوه‌ای که العربیه برای پوشش این انتخابات به کار می‌گیرد و تکنولوژی‌هایی که در این برنامه استفاده می‌شود، در تاریخ شبکه‌های تلویزیونی بین‌المللی، عربی و منطقه‌ای بی‌نظیر است.

بزرگترین صفحه تصویر مجازی در جهان با مساحت 22 هزار متر مربع، برای پوشش لحظه به لحظه انتخابات به کار گرفته می‌شود و همچنین ساختمان العربیه که 30 متر ارتفاع دارد, به یک " Video wall" عظیم مبدل شده و دریاچه "مدیا سیتی" نیز به مساحت زمین فوتبال خواهد شد. همه این اتفاقات و همچنین شگفتی‌های بی‌شمار دیگر را، العربیه شامگاه سه‌شنبه برای بینندگان خود به ارمغان می‌آورد.

العربیه پیش از این و در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را که منجر به پیروزی مجدد باراک اوباما شد به شکل ویژه‌ای پوشش داد. تصاویر ویدیویی و گرافیکی، اخبار وِیژه و لحظه به لحظه از کاخ سفید و مقر انتخاباتی هر دو حزب و همچنین آرای الکترال در مجلس سنای آمریکا که 303 رای را اوباما و 206 رای را میت رامنی از آن خود کردند و همچنین مصاحبه‌های خبری زنده، از دیگر برنامه‌های العربیه در آن زمان بودند.

یکی از صفحات بزرگ مجازی

از سوی دیگر "العربیة.نت عربی" نیز صفحه ویژه‌ای برای اخبار و گزارش‌های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و همچنین اخبار مرتبط با هر دو کاندیدا و نقشه تعاملی برای نشان دادن وضعیت آرای رای‌دهندگان آمریکایی را راه‌اندازی کرده است.