.
.
.

آمریکایی‌ها امروز برای انتخاب رئیس جمهورشان به پای صندوق‌های رای‌گیری می روند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

آمریکایی‌ها امروز سه شنبه 8 نوامبر 2016 به پای صندوق های رآی گیری می روند تا چهل وپنجمین رئیس جمهوری این کشور را انتخاب کنند.
امروز ملت آمریکا تصمیم خود را برای انتخاب یکی از دو نامزد حزب جمهوری خواه و حزب دمکرات این کشور را خواهد گرفت، تا دونالد ترامپ یا هیلاری کلینتون را به کاخ سفید بفرستد.

به همین منظور امروز از ساعت 7 صبح تا 8 بعد از ظهر مراکز رای گیری در 5 ایالت آمریکا برای رای دهندگان باز خواهد بود تا به نامزد مورد علاقه خود رای دهند.


کانال تلویزیونی «العربیه» به همین مناسبت برنامه‌ای ویژه برای پوشش انتخابات سرنوشت ساز بزرگترین ابرقدرت جهان تدارک دیده است تا علاقمندان و بیننده‌گان خود در آخرین اخبار و نتایج رای گیری این انتخابات قرار دهد.

العربیه مسیر انتخابات و رای گیری را گام به گام و لحظه به لحظه دنبال کرده و گزارش های ویژه ای را پخش خواهد کرد.

العربیه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2008 و انتخابات ریاست جمهوری 2012 که در هر دوی آن باراک اوباما پیروز شد، پوشش ویژه ای را تهیه کرده بود.

در آن برنامه تلویزیون العربیه با مصاحبه با شخصیت های سیاسی ایالات متحده بینده‌گان خود را در تازه ترین اخبار و گمانه زنی ها در باره نتایج انتخابات قرار می داد. کما اینکه یک برنامه ای برای نظر سنجی در باره اینکه کدام نامزد برنده انتخابات خواهد شد، تدارک داده بود تا از نظر بیننده‌گان خود آگاه شده باشد.