.
.
.

واکنش ترامپ به اتهام‌های آزار و اذیت جنسی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دونالد ترامپ، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری خواه در واکنش به اتهام های جنسی که طی روزهای اخیر از سوی چند خانم مطرح شده، گفته است که او قربانی بزرگ‌ترین تخریب سیاسی در تاریخ ایالات متحده است.

به گزارش خبرگزاری ها، ترامپ در جمع هواداران خود این اتهام‌ها را به طور 100٪ رد کرد و گفت این اتهام‌ها بخشی از یک برنامه برای تخریب اوست.

در روزهای اخیر چند زن امریکایی، احتمالا در یک برنامه از پیش تعیین شده به سود هیلاری کلینتون، طی ظهور در رسانه ها، ترامپ را به آزار و اذیت جنسی متهم کرده اند.

سامر زروس، یکی از زنانی که به تازگی ترامپ را به آزار و اذیت جنسی متهم کرده، گفته است که دونالد ترامپ یک دهه پیش در هتلی در بورلی هیلز آمریکا "سعی کرده خودش را به‌زور به او بچسباند."

ترامپ در مقابل همه این افراد را "دروغگو" خوانده و در جمع هواداران خود بار دیگر از رسانه‌ها انتقاد کرده و گفته است "کاری که رسانه‌ها می‌کنند، دستکاری در سیستم است، انتخابات دستکاری شده است.”

ترامپ در سخنرانی انتخاباتی خود در ایالت فلوریدا گفت: جنبش ما برای تعویض نظامی شکست خورده و فاسد است، وقتی که من از فاسد صحبت می کنم منظورم این است که کاملا فاسد است یعنی نظامی سیاسی که باید دولتی جدید جایگزین آن شود و شما یعنی مردم آمریکا کنترل آن را در دست داشته باشید.

ترامپ افزود: این نظام سیاسی برای حفظ اعتبار و قدرت خود دست به هر نوع دروغ گویی می زند و این شما مردم هستید که تاوان آن را می پردازید.