فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • تصویری...رونمایی موتورسیکلتی از «BMW» که هرگز زمین نمی‌خورد

  منبع: دبی-العربیه.نت، فارسی

  شرکت «BMW» به مناسب گذشت صد سال از تاسیس خود از موتورسیکلتی پیشرفته‌ رونمایی کرده که انقلابی در این صنعت به شمار می‌رود، زیرا این محصول هرگز به زمین نمی‌خورد تا جایی که موتورسوار می‌تواند بدون استفاده از کلاه‌ ایمنی نیز رانندگی کند.

  جدیدترین محصول این شرکت از سیستم (Motorrad Vision Next 100) استفاده می‌کند، این سیستم در هر شرایطی تعادل موتورسیکلت را حفظ کرده و به این وسیله نقلیه درجه ایمنی بالای می‌دهد.

  خبر رونمایی از این موتورسیکلت مدرن «BMW» که ظاهری بسیار زیبا و ایرودینامیک دارد به سرعت منتشر شده و از آن به عنوان انقلابی در صنعت موتورسیکلت سازی یاد شده است.

  به گزارش العربیه به نقل از روزنامه دیلی میل از مشخصات برجسته این موتورسیکلت که خبری خوش برای دوستداران محیط زیست است صفر بودن میزان آلایندگی آن است.

  در ویدیویی که فرانس پرس از ادگار هینریش مدیر بخش طراحی موتورسیکلت در شرکت «BMW» پخش کرده او به "سیستم خود–تعادل" در این موتور سیکلت اشاره می‌کند که می‌تواند در هر شرایطی جان موتورسوار را حفظ کرده با هر واکنش ناگهانی از سوی او به طور خودکار با ارسال علامت، تعادل را برقرار، از راننده حتی در برابر خطرات بادهای تند حمایت می‌کند .

  برای راندن این موتورسیکلت عینکی مخصوص در نظر گرفته شده که اطلاعات ضروری درباره وضعیت جاده و پیخ و خم‌های آن را در معرض دید راننده قرار داده، میدان دید او را تنظیم می‌کند.

  چرخ های این موتورسیکلت طوری تعبیه شده که ضمن حفظ تعادل موتور حتی در سرعت صفر کیلومتر موتور به زمین نمی‌خورد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران