فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • پایان غم‌انگیر و تاثیرگذار داستان عشق یک زوج جوان

  منبع: دبی-العربیه.نت، فارسی

  داستان عشقشان پایانی غم‌انگیز داشت، دالتون بیگر ۲۵ ساله، شامگاه شنبه ۱۷ سپتامبر، در نهایت در جنگ با بیماری فیبروزسیستیک شکست خورد و در بیمارستان سن لویس در ایالت کنتاکی آمریکا درگذشت؛ آن هم پس از داستان عشقی آتشین با کیتی برگر.

  داستان این دو عاشق پس از راه اندازی کمپینی توسط سایت GoFunDam به منظور جمع آوری کمک نقدی برای درمان این زوج، شهرت یافت. تا کنون هم ۲۳ هزار و ۳۴۹ دلار آمریکا از ۵۰ هزاری که آن‌ها برای درمان نیاز داشتند، جمع‌آوری شده است.

  اصل ماجرا

  دالتون با کیتی در سال ۲۰۰۹ از راه فیس‌بوک آشنا شد. آن‌ها در ۱۸ سالگی هنگامی که متوجه شدند هردوی‌شان از بیماری فیبروزسیستیک رنج می‌برند، عاشق هم شدند.

  دالتون و کیتی، تصمیم به ازدواج گرفتند. آن‌ها نصیحت‌های پزشکان درباره احتمال شدت گرفتن بیمارشان در صورت ازدواج را نادیده گرفتند به ویژه این‌که کیتی، حامل ویروسی کشنده بود.

  سروشنت

  دو عاشق، ۱۶ ژوئیه ۲۰۱۱ در سن ۲۰ سالگی ازدواج کردند، اما به سرعت مشکلات جسمی‌شان تشدید شد.

  عمل پیوند ریه برای آن‌ها هم موفقیت آمیز نبود. پس از آن اواخر هفته گذشته، داستان عشقشان، پایانی غم‌انگیز داشت. دالتون از کیتی ویروس واگیر را گرفت و بیماری‌اش تشدید شد.

  در روزهای اخیر، کیتی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بود و با همسرش تنها از راه FaceTime گفت‌گو می‌کرد زیرا توانایی در کنار او ماندن را از دست داده بود. در آخرین صحبت، کیتی به دالتون گفت که «دوستش دارد» و نمی‌داند که آیا همسرش توانست این جمله‌اش را بشنود یا نه.

  مادر کیتی به شبکه CNN گفته است که دالتون در لحظات آخر پیش از مرگش، ابراز امیدواری کرده بود که توانایی کافی برای دیدن کیتی را باز یابد.

  آیا کیتی زنده می‌ماند؟

  پزشکان معتقدند که کیتی نمی‌تواند مدت زمانی طولانی پس از همسرش زنده بماند. پزشک معالج گفته است دیگر کاری از دستش ساخته نیست.

  کیتی در صفحه فیس‌بوک خود نوشته برای خداحافظی با عشقش نوشته است: «مبارزی شجاع بود، تسلیم هیچ‌وقت در لیست واژگان او قرار نداشت. دالتون بهترین سال‌های عمرم را به من بخشید. پنج سال زندگی با او، عمری از زندگی در انزوا و رنج بیماری را جبران کرد».

  شایان ذکر است که فیبروز سیستیک یا تارفزونی کیسه‌ای یا سفتی مخاط، نوعی بیماری سوخت‌وساز بدن است که بر اثر آن ترشحات در بخش‌هایی از بدن سفت و چسبنده‌ می‌شوند.

  تبلیغات