.
.
.

عکس‌های جنجالی و برهنه همسر دونالد ترامپ

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

این عکس برهنه ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ است، که در صورت برنده شدن ترامپ در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری آمریکا، قرار است بانوی اول آمریکا بشود، و لابد آن خانم دیگر هم بانوی دوم خواهد بود.

به گزارش سایت آمریکایی "نیویورک پست"، ملانیا ترامپ، سه سال پیش از آنکه همسر دونالد ترامپ شود، عکس برهنه ای با زن دیگری دارد که این روزها به بمب خبری رسانه های آمریکا تبدیل شده است.

این عکس با مضمون همجسنگرایی، در سال 1995 گرفته شده است، زمانی که ملانیا کناس، 25 سال داشت و با نام "ملانیا ک" بکار مدلینگ مشغول بود.

این عکسها ابتدا در مجله "مکس" به مدیریت یک فرانسوی منتشر شد. در یکی از عکسها ملانیای برهنه در آغوش مدل اسکاندیناوی "اما اریکسون" که او نیز برهنه است، آرمیده است.

این عکس ها توسط هنرمند عکاس فرانسوی ژارل آله دو باسویل گرفته شده است. دوباسویل در باره ملانیا می گوید که او بسیار "حرفه ای، با ادب و تحصیل کرده" بوده است. دوباسویل چندین عکس برهنه تکی نیز از ملانیا گرفته است.

دونالد ترامپ در باره این عکس ها به رسانه های آمریکایی گفت: "ملانیا یک مدل موفق بوده است، و تصاویر او در بسیاری از مجله های عمده ظاهر شده است. این عکس ها مربوط به زمانی است که من ملانیا را نمی شناختم، و در اروپا این گونه عکس ها کاملا عادی هستند."