حمله به مسلمانان با گلوله و گوشت خوک در اروپا و آمریکا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

با نزدیک شدن عید فطر، مسلمانان خبر از حمله هایی می دهند که در اروپا و آمریکا علیه آنها صورت می گیرد.

یک چشم پزشک در شهر هوستون ایالت تکزاس آمریکا، صبح هنگام که برای نماز صبح به مسجد می رفت هدف گلوله قرار گرفت و زخمی شد. یک مسلمان دیگر در خارج یک مسجد در ایالت فلوریدا مورد حمله کینه توزانه قرار گرفت و زخمی شد. دوربین های مدار بسته در لندن نشان می دهند که بعضی گوشت خوک به داخل محوطه مسجدی در این شهر پرتاب می کنند.

شبکه خبری "ای.بی.سی" آمریکا گزارش داد که دکتر ارسلان تجمل بعد از آنکه 2 گلوله او را زخمی کرد راهی بیمارستان شد، و بنا به گزارش "زخم او کاری" نیست. او روز یکشنبه هنگامی که از ماشین خود پیاده شد تا به مسجد مدرسه اسلامی در هوستون برود مورد حمله سه مرد نقابدار قرار گرفت.

روز شنبه نیز یک مسلمان در خارج مسجدی در فلوریدا کتک خورد که عمر متین، تروریست افغانی که به کلوب شبانه پالس حمله کرد و 49 نفر را کشت، به آن رفت و آمد داشت.

به گزارش پلیس شهر سینت لوسی، فرد مسلمان مضروب از ناحیه سر و صورت زخمی و به بیمارستان منتقل شد. در این ارتباط یک نفر به نام تیلور مازانتی، سفید پوست، دستگیر شده که بنا به گزارش پلیس موقع حمله به فرد مسلمان فریاد میزده: "ای مسلمانان به کشور خودتان برگردید."

در شهر نیویورک نیز در محله بروکلین روز یکشنبه تعدادی جوان مسلمان در خارج مرکز اسلامی بروکلین مورد حمله قرار گرفتند و زخمی شدند.

گفته می شود که رئیس این مرکز اسلامی در بروکلین پیش از این از پلیس تقاضای اعزام نیرو و نگهبانی در خارج این مرکز را کرده بود که پلیس به آن توجه نکرده است.

در لندن هم دوربین های مدار بسته تصویر مردی را گرفته اند که صبح روز پنجشنبه یک کیسه گوشت خوک را به محوطه مسجد فینزبوری پارک در شمال لندن پرتاب کرد است. به گزارش روزنامه سان، فرد مزبور 30 ساله است و توسط پلیس دستگیر شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید