.
.
.

کمدین تقلید کننده ترامپ ماهی 40 هزار دلار درآمد دارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

جان دی دومنیکو، کمدین 53 ساله از ایالت پنسیلوانیای آمریکا اکنون 12 سال است که سعی می کند ادای دانلد ترامپ، کاندید ریاست جمهوری از حزب جمهوریخواه را در آورد. اما کار او اخیرا گرفته، بطوریکه او اکنون ماهی 40 هزار دلار برای این کار درآمد دارد.او اولین بار در سال 2004 سعی کرد که ادای ترامپ را در برنامه تلویزیونی "د-اپرنتیس" در آورد. اما بعد از آنکه ترامپ وارد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شد، دستمزد این کمدین آمریکایی سر به آسمان گذاشت و اکنون برای هر نمایش 10 هزار دلار حق الزحمه می گیرد.

او در برنامه های خود مانند ترامپ به حاضران توهین می کند، و بسیاری از مردم فکر می کنند که او واقعا خود ترامپ است و از او می خواهند که با آنها عکس سلفی بگیرد.دومنیکو می گوید: "وقتی نقش بازی می کنم، مردم فریاد می زنند، «ترامپ، ترامپ، ترامپ. ما عاشق ترامپ هستیم»، باور کردنی نیست چقدر مردم ترامپ را دوست دارند."

او گفت: "ترامپ همیشه با سوپر مدلهای بسیار زیبا ظاهر می شود. من هم همین طور، و چون مانند او لباس می پوشم خانمها به سمت من کشیده می شوند."

او افزود: "خانمها مرا می بوسند، و دست دور گردنم می اندازند، خیلی جالبه. چند سال پیش اینطوری نبود، اما اخیرا زیاد این اتفاق می افتد."