.
.
.

ویدیو.. ناپدید شدن دختری از صحنه تلویزیون در پخش زنده میلیون‌ها تن را شگفت زده کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یکی از ستارگان هندبال دانمارک که چهارشنبه گذشته به نروژ مسافرت کرده بود، در فرودگاه اسلو در حال مصاحبه با تلویزیون که ناگهان دختری بلوند در سمت چپ صفحه تلویزیونی حضور داشت از صحنه ناپدید شد.

در این مصاحبه که به صورت زنده پخش می‌شد، این دختر مشاهده شد که با یکی از مسافران لحظاتی صحبت کرد اما چند ثانیه بعد ناگهان ناپدید شد. به نظر می‌رسید که این دختر پیش از ناپدید شدن از جای خود حرکت نکرده است.

پس از انتشار این ویدیو در سایت‌های خبری، میلیون‌ها تن حیرت زده شدند از جمله یک میلیون و ۸۰۰ هزار تنی که این ویدیو را در یوتیوب دیدند.

کاربران هرکدام نظر خود را درباره ناپدید شدن این دختر بلوند نوشتند، به نظر نمی‌رسد که او با مسافر هم صحبتش حرکت کرده باشد. این ماجرا توانست توجه‌ها را به خود جلب کند حتی مصاحبه ستاره هندبال را زیر سایه خود قرار داد.

از میان هزارن تن که نظر خود را نوشتند، نظر یکی به نظر می‌آید که دقیق‌تر از دیگران باشد. او نوشت که به نظر می‌رسد دختر مورد بحث، به طور تصادفی پشت سر مسافر هم صحبتش حرکت کرده باشد از این رو مسافر او را به طور کامل از دید تماشاگران پنهان کرد، او افزوده است که می‌توان حرکت این دختر را میان پاهای مسافر در حال حرکت دید. با کمی دقت می توانیم به این نتیجه برسیم که حق با او است.