.
.
.

خودزنی مردی با ظاهر خاورمیانه‌ای فرودگاه لندن را در وحشت فرو برد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

مشخص شد مردی که بعد از ظهر چهارشنبه با خودزنی، فرودگاه هیثروی لندن را در وحشت فرو برد، ظاهری خاورمیانه‌ای و یا شمال آفریقایی دارد. او هم اکنون برای درمان در بیمارستان بستری است.

روز گذشته هنگامی‌که این مرد بطور ناگهانی با استفاده از چاقو شروع به مجروح کردن شدید خود از طریق ایجاد پارگی و صدمات خونین در ناحیه صورت و گردن کرد، توسط کارکنان فرودگاه از ادامه خودزنی او تا رسیدن ماموران پلیس جلوگیری شد.

یکی از مسافران این حادثه را در صفحه توئیتری‌اش چنین شرح داده:" من در فروشگاهFortnum and Mason در ترمینال 5 فرودگاه نشسته بودم ، مردی را مشاهده کردم که در حال خودزنی از ناحیه سر است."

این شاهد عینی افزود:" حدود ساعت 6.55 دقیقه بود که ماموران امنیت فرودگاه اوضاع را کنترل کردند."

یک مسافر دیگر که نخواسته هویتش فاش شود به روزنامه بریتانیایی گاردین گفته:" این مرد ظاهرا از خاورمیانه و یا شمال افریقا بود، او را دیدم که از ناحیه سر به چاقو به خود صدمه می‌زد و سر و صورتش خون آلوده شده بود، اما هیچ تلاشی برای آزار دیگران و یا حمله به آنها انجام نداد، لذا تصور نمی‌کنم که یک تروریست باشد."

یک شاهد عینی دیگر به نام تمارا لینش گفته، این مرد را مشاهده کرده که در حال خودزنی از ناحیه گردن است و سپس کتش را باز کرد تا به سینه خود ضربه بزند، اما شیئ مورد استفاده وی در این حادثه را ندیده است، تنها می داند که "به سختی تلاش می‌کرد تا ضرباتش موثر باشد در حالی‌که صورت و سینه‌اش کاملا خون‌آلود شده بود."

وی ادامه داد که دوستش با دیدن این صحنه به شدت شوکه شد تا جایی که شروع به گریه کرد و کودکش را در بغل گرفت و روی کف مکان حادثه دراز کشید. در همین هنگام کارکنان فرودگاه و سپس ماموران پلیس و امدادگران حضور یافتند.

سخنگوی فرودگاه هیترو با استناد به تحقیقالت اولیه بر این باور است که این مرد چاقویی را از فروشگاهی در سالن خروجی ترمینال خریده، اما چاقو به اندازه کافی تیز نبود، لذا صدمات وارده به وی کشنده نیست.