.
.
.

شرکت اپل از آیفو‌ن‌ها، آی‌پد، ساعت‌ها و تلویزیون جدید خود پرده برداشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

تیم کوک رئیس اجرایی شرکت «اپل» چهارشنبه 9 سپتامبر، از محصولات جدید این شرکت پرده برداشت که شامل «آی‌فون 6s»، «آی‌فون 6s پلاس»، «آی‌پد پرور»، «تلویزیون اپل» و نمونه‌های جدیدی از «ساعت هوشمند اپل» می‌شود.

کوک گفت: «شکل ظاهری تلفن‌های جدید شاید آشنا به نظر آید اما ما همه چیز را در آن‌ها تغییر دادیم» او افزود: «این الفن‌ها با چهار رنگ نقره‌ای، طلایی، خاکستری و طلایی رو به صورتی به بازار آمده‌اند.»

شرکت «اپل» از نوعی از فرآورده‌های ماده آلمینیوم در ساخت دو تلفن جدید استفاده کرده، مساله‌ای که آن‌ها را مستحکم‌تر و به احتمال زیاد غیر قابل خم شدن کرده است. مانیتور آیفون‌های جدید سه بعدی است که بزرگترین فرق نسبت به تلفن‌های قبلی به شمار می‌آید.

شرکت اپل همچنین «آی‌پد پورو» را با پردازشگر A9Xا ارائه کرده که 1.8 برابر پردازشگر آی‌پد قبلی سرعت دارد. این آی‌پد به کیبوردی هوشمند مجهز است که می‌توان از آن به عنوان درپوش دستگاه هم استفاده کرد.

هنگام عرضه تلویزیون «اپل» تیم کو گفت: «بر این باوریم که آینده تلویزیون با اپلی‌کیشن‌ها همراه خواه بود» از این رو تلویزیو جدید می‌تواند به App Store وصل شود و به وسیله سافت‌ور TvOS که برپایه نظام IOS استوار است، کار می‌کند. «اپل» از این برنامه برای کامپیوترهای خود استفاه می‌کند.

«اپل» جشن ارائه محصولات جدید خود را با ارائه ساعت‌های جدید «اپل» با دیزاین جدید و مدرن آغاز کرد. این ساعت‌ها ماه اکتبر آینده در بازار عرضه خواهد شد.

apple tv