داستان «زشت ترین مرد اوگاندا» و ازدواج های وی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شاید عده ای از توصیف آقای «گودوری» به زشت ترین مرد دنیا ناخشنود باشند، اما او برای کسب این عنوان مدت ها تلاش کرده است.

به گزارش روزنامه بریتانیایی «میرور» آقای گودوری جهت تامین نیازهای زندگی خانواده فقیر خود، برای کسب لقب «زشت ترین مرد اوگاندا» در سال 2002 نامزد شد و مقام نخست را کسب کرد.

او که هم اکنون 47 سال سن دارد، و از بیماری مرموزی رنج می برد، برای هشتمین بار صاحب فرزند شد. وی از همسر نخستش دو پسر و از همسر دومش صاحب شش پسر و دختر شده است.

گودوری می گوید که همسر دومش را به دلیل خیانت و برقراری رابطه جنسی با مرد دیگری، طلاق داده است.

او سپس با زن دیگری به نام ناماندا (30 ساله) ازدواج کرد. گودوری به خاطر اینکه مبادا کسی همسر جدیدش را به دلیل ازدواج با وی سرزنش کند، او را به مدت چهار سال از دیدن خانواده اش ممنوع کرد.

گودوری افزود که همسر دومش هنگامی که برای نخستین بار حامله بود، او را ترک کرد، اما پس از مدتی به « سرنوشت خود تن داد» و به خانه بازگشت.

ناماندا همسر این مرد در مصاحبه با روزنامه میرور، خطاب به زنان گفت:« زمانی که مردی را یافتی که به نظرت مناسب است، به صحبت های دیگران گوش نده، و از قلبت پیروی کن. پول و ظاهر، نباید در روابط عاطفی تاثیری داشته باشد.»

بر اساس این گزارش، گودوری، هم اکنون با حضور در برخی نمایش نامه های کمدی و ظهور در برنامه هایی که در میدان های عمومی شهر برگزرا می شود امرار معاش می کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید