شرلوک هولمز پیر با بازیگری ایان مک‌کلن به سینما می آید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شرلوک هولمز بار دیگر در روزهای اندک آینده، به سینمای بریتانیا باز می گردد. اما این بار با چهره ای متفاوت با آن چه همگان از این شخصیت اسطوره ای می شناسند.

ایان مک‌کلن ستاره هالییود قرار است نقش شرلوک هولمز 93 ساله ایفا کند. این بار هولمز پیر در سن 93 سالگی به پرورش زنبور مشغول است و از حل وفصل پرونده های جنایی مبهم، بازنشسته شده است.

او در منزل روستایی دور افتاده ای در ساکس به همراه خانم مونرو (لاورا لِنی) مدیر منزل و پسر کوچکش راجر (مایلو پارکر) زندگی می کند. هولمز اما نمی تواند از گذشته فرار کند، بنابر این تلاش می کند پرونده ای که دلیل بازنشسته شدنش بود را حل کند.

ایان مک‌کلن (76 ساله) می گوید که بینندگان بیش از همیشه از شخصیت هولمز که گذشته به صورت جوان ظاهر شده بود، خوششان خواهد آمد. پیش از این، بندیکت کامبربچ و رابرت داونی جونیور در نقش شرلوک هولمز ظاهر شده بودند.

ایان مک‌کلن روز چهارشنبه 10 ژوئن در مراسم اکران خصوصی فیلم گفت: «این هولمز 93 ساله است. اولین بار که او را می بینیم او در اواخر یک زندگی طولانی، بازنشسته است. اما تلاش می کند آخرین پرونده پیچیده و مبهم را حل کند؛ گرونده ای که در روزهای اوج خود از حل کردن آن باز مانده بود.»

او افزود: «از این رو مجبور شود نقش هولمز را در پیری و در میان سالگی ایفا کنم؛ مساله ای که این نسخه فیلم را برتر از دیگر نسخه های آن می کند.»

قرار است فیلم «مستر هولمز» از 19 ژوئن جاری در سینماهای بریتانیا اکران شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید