ویدیو.. برخورد ۲ هلی کوپتر و کشته شدن هشت فرانسوی در آرژانتین

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در پی برخورد دو هلی کوپتر که برای ضبط بخشی از یک برنامه تلویزیونی در ایالت «لا ریوجا» آرژانتین به پرواز درآمده بودند، ۱۰ نفر از جمله هشت فرانسوی جان خود را از دست دادند.

بنا به گزارش خبرگزاری فرانسه، دفتر فرانسوا اولاند رئیس جمهور این کشور صبح روز سه شنبه ۱۰ مارس، با انتشار بیانیه‌ای گفته است که هشت فرانسوی در میان قربانیان این حادثه هستند.

در بیانیه دفتر کاخ الیزه آمده است که خانم فلورنس ارتو دریانورد مشهور، کامی موفا، شناگر مسابقات المپیک و آلکسی فاستن بوکسور فرانسوی در میان کشته شدگان هستند.

بر اساس بیانیه دفتر ریاست جمهوری فرانسه، حادثه در هنگام تصویر برداری یک برنامه، برای تلویزیون «تی اف ۱» اتفاق افتاد.

پلیس آرژانتین گفته است که هشت فرانسوی در پی سقوط دو هلی کوپتر در هنگام تصویر برداری در ایالت لا ریوجای آرژانتین و نیز دو خلبان این دو هلی کوپتر کشته شدند.

«هوراسیو الارکون» سخنگوی ایالت لا ریوجا در شمال غرب آرژانتین اظهار داشت که ظاهرا این دو هلی کوپتر در هنگام تصویر برداری به یکدیگر برخورد نموده و سقوط کرده‌اند. او با اشاره به مساعد بودن شرایط جوی، بیان داشت که هنوز دلیل سقوط این دو هلی کوپتر مشخص نشده است.

سزار اوگولو سخنگوی امنیتی ویالت لا ریوجا با اعلام کشته شدن ۱۰ نفر در این حادثه گفته است که عملیات تصویر برداری در یک منطقه کوهستانی انجام می‌شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید