فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • ویدیو...رستوران لوکس سیار در خیابان های پاریس

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  از دیر زمانی است که گردشگران شهر پاریس این شهر را به خانه دوست داران غذا توصیف می‌کنند. داشتن گزینه‌های متنوعی از رستوران‌ها و کافه‌ها از ویژه گی‌های مهم این شهر به شمار می‌رود.

  اکنون آنچه به ویژه گی‌ها و زیبایی‌های این شهر افزوده ، راه اندازی یک رستوران سیار لوکس است. این رستوران مجلل در اتوبوسی قرار دارد و در خیابان‌های پاریس می چرخد، وغذاهای بسیار خوشمزه به مشتریان عرضه می‌کند.

  مشتریان این رستوران سه ستاره سیار همزمان با تماشای جاهای دیدنی شهر پاریس از دست پخت «برنارد» آشپز مشهور پاریسی نیز لذت می‌برند. در این رستوران غذاهای لذیذ و خوشمزه به صورت کاملا تخصصی و ماهرانه سرو می‌شود. طرح راه اندازی رستوران سیار تجربه ای بی‌نظیر و منحصر به فرد شهر پاریس است.

  صاحب رستوران می‌گوید:« ما در اینجا روزانه چهار نوع غذا سرو می‌کنیم، اما شام را به غذاهای سنتی فرانسوی اختصاص داده ایم. منوی غذا‌ها را هر یک ماه و نیم تغییر می‌دهیم تا برای گردشگران متنوع باشد».

  خانمی از مشتریان این رستوران سیار می‌گوید:« من از این ایده که هم جاهای دیدنی پاریس را می‌بینیم و هم از غذاهای خوشمزه لذت می‌بریم بسیار راضی و خوشحالم.»

  بشقاب‌های غذا و لیوان‌های مشروبات رستوران به گونه ساخته شده که در هنگام پیچیدن اتوبوس در میدان‌های شهر از روی میز غذا خوری سر نمی‌خورند.

  اتوبوس یا رستوران سیار مسیری را طی می‌کند که مشتریان آن علاوه بر لذت بردن از طعم غذا‌ها، از تماشای بناهای تاریخی، بلوار شانزه لیزه و برج ایفل هم لذت می برند.

  کسانی که به مناسبت‌های مختلف مانند جشن و یا غیره این رستوران سیار را رزرو کنند، می توانند مسیر حرکت اتوبوس را نیز خود انتخاب کنند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران