.
.
.

ویدیو.. چند بار همسایه پیرش را به خاطر خط روی خودرو زیر گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

به روشی وحشیانه که نمی‌توان آن را باور کرد، یک دختر جوان روس اقدام به زیر گرفتن همسایه پیرش کرد، تنها به این دلیل که این همسایه به صورت غیر عمد بر خودرویش خط انداخت.

این حادثه غم انگیز که تصویر آن در در شهر الدان سردسیر روسیه برداشته شده است، هنگامی روی داد که مارینا سخورینای ۳۷ ساله، تلاش کرد با خودروی خود از کوچه‌ای مملو از برف عبور کند. در همین حال همسایه پیرش که از خانه خارج شده بود، سعی داشت برای دانه دادن به مرغ‌هایش، به آن طرف کوچه برود. اما دختر جوان به این زن پیر فرصت نداد و با خودرو جلو آمد و به او برخورد کرد؛ حادثه‌ای که باعث خط افتادن روی بدنه خودرو شد.

پس از آن مارینا از خودرو خارج شد که دید روی در خط افتاده است. اعصابش را از دست داد و به خودرو بازگشت و چند بار به صورت رفت و برگشت از روی زن پیر که بر روی زمین افتاده بود، رد شد.

بنا بر گزارش منتشر شده در سایت روزنامه «میرور»، پس از آن سخورینا که به نظر نمی‌رسید طبیعی باشد، از خودرو پیاده شد و به سمت پیرزن آسیب دیده رفت و به جای کمک به او، بر سرش فریاد زد.

خوشبختانه همسایه ۶۷ ساله از این حادثه جان به در برد. اما سخورینای جوان، به اتهام آغاز به قتل، توسط پلیس بازداشت شد. او در تحقیقات گفته است که متوجه افتادن همسایه پیرش زیر چرخ‌های خودرو نشد و قصد آسیب رساندن به او نداشت. او تاکید کرد که به خاطر خودروی جدیدش، در اوج عصبانیت بود.

پلیس می‌گوید در پی اشد مجازات برای سخورینا به خاطر رفتارش با همسایه پیرش است.