.
.
.

با تصویر..بهترین شرکت‌های هواپیمایی برای سال 2015

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

سایت AirlineRatings. com ویژه ارزیابی شرکت‌های هواپیمایی بین المللی از لحاظ امنیت پرواز، خدمات و رفاه مسافران است، فهرست خود را برای بهترین شرکت‌های هواپیمایی برای سال ۲۰۱۵ منتشر کرد:

۱- شرکت هواپیمایی نیوزلند (Air New Zealand):

این شرکت با کسب بیشترین امتیاز، به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی در سال ۲۰۱۵ شناخته شد. این امتیاز‌ها به خاطر دستاوردهای مالی، امنیت پرواز و خدمات به این شرکت داده شد.

۲- شرکت هواپیمایی الاتحاد (Etihad):

این شرکت که متعلق به امارت ابو ظبی پایتخت امارات متحده عربی است، رتبه دوم را در فهرست رده بندی سایت و بهترین شرکت هواپیمایی ارائه دهنده خدمات رفاهی در بخش‌های ویژه و درجه یک، به خود اختصاص داد.

۳- شرکت هواپیمایی کاتای پاسیویک (Cathay Pacific):

این شرکت که بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی هنگ کنگ است، رتبه سوم را در ارزیابی به دست آورد. همچنین بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات بیزینس کلاس شد.

۴- شرکت هواپیمایی کانتاس (Qantas):

این شرکت استرالیایی در ارزیابی صورت گرفته، مقام چهارم را به خود اختصاص داد. همچنین به عنوان بهترین ارائه کننده خدمات در مساحت صرف غذا شناخته شد.

۵- شرکت هواپیمایی امارات (Emirates):

شرکت هواپیمایی امارات که متعلق به امارت دبی کشور امارات متحده عربی است، در جایگاه پنجم ارزیابی ایستاد. این شرکت بهترین ارائه کننده خدمات سرگرمی از راه فهرست متنوع خود در مانیتورهای سرگرمی، داشتن بازی‌های متعدد و بیش از ۱۸۰۰ کانال عرضه کننه فیلم و سریال شد.

۶- شرکت هواپیمایی سنگاپور (Singapore Airlines):

این شرکت هواپیمایی که رتبه ششم را به خود اختصاص داد، دارای ویژگی مساحت‌های بزرگ برای مسافران به علاوه مساحتی به منظور قرار دادن وسایل خود به گونه‌ای که حریم شخصی مسافران حفظ شود است.

۷- شرکت هواپیمایی اوا ایر (Eva Air):

این شرکت تایلندی که در مرتبه هفتم ایستاده، به هواپیما‌ها، خدمات، بالش‌ها و غذاهای خود، شخصیت کارتونی «هلو کتی» را می‌دهد.

۸- شرکت هواپیمایی لوفتانزا (Lufthansa):

این شرکت آلمانی به دلیل ارائه خدمات اینترنت در ۹۰در صد زمان پرواز، رتبه نهم را در ارزیابی به خود اختصاص داد.

۹- شرکت هواپیمایی آل نپون (All Nippon Airways):

این شرکت ژاپنی در ارزیابی صورت گرفته برای بهترین شرکت‌های هواپیمایی سال ۲۰۱۵، در رتبه نهم ایستاد.

۱۰- شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز (British Airways):

این شرکت بریتانیایی در رتبه دهم ارزیابیی ایستاد. این شرکت در اوایل سال ۲۰۱۴ به دلیل ارائه پتوهای دوست مسافران (happiness blanket) در صدر اخبار قرار گرفت.