فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • ویدیو.. ملکه زیبایی جهان در سال ۲۰۱۴ را بشناسید

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  سازمان دهندگان مسابقه ملکه زیبایی جهان یکشنبه ۱۴ دسامبر اعلام کردند که رولِن ستروس ۲۲ ساله از آفریقای جنوبی، لقب ملکه زیبایی جهان در سال ۲۰۱۴ را به خود اختصاص داد. در مرتبه دوم نیز آدِنا کولشار از مجارستان ایستاد و الیزابت سفریت از ایالات متحده آمریکا، در جایگاه سوم نشست.

  به گزارش خبرگزاری رویترز، قد ستروس به ۱۷۷ سانتی‌متر می‌رسد. او دانشجوی دانشکده پزشکی است که ورزش و موسیقی را بسیار دوست دارد.

  ستروس در کلیب معرفی‌اش، مفصل از الهام بخش خود، «نلسون ماندلا» رئیس جمهوری سابق آفریقای جنوبی و آنچه که به ملت خود ارائه داد، سخن گفت. ملکه زیبایی جدید پس از آنکه تاج خود را در مرکز «اکسیل لندن» در سواحل رود تایمز در پایتخت بریتانیا بر سر گذاشت، لقب خود را به کشورش اهدا کرد.

  شایان ذکر است که شمار شرکت کنندگان در مسابقه ۱۲۴ نفر بود که به جمعیت آکسفورد یونیون لندن رفته بودند تا بر سر این مساله بحث کنند که آیا چنین مسابقه‌هایی همچنان جایگاه خود را در جامعه امروز دارد یا نه.

  رسانه‌های بریتانیایی اعلام کردند که برخی از دانشجویان دانشگاه آکسفورد نسبت به اینکه مسابقه با بحث‌های مشوق و جنجالی همراه نیست، ابراز ناخرسندی کردند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران