.
.
.

ویدیو .. عکس العمل دانشجویان آمریکایی در برابر پرچم داعش و اسرائیل

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

عامی هورویتز کارگردان و طنز پرداز آمریکایی برای نشان دادن واکنش دانشجویان کشورش نسبت به اسرائیل و گروه دولت اسلامی (داعش) پرچم دو کشور را در دو زمان مختلف در محیط دانشگاه کالیفورنیا به دست گرفت و با سر دادن شعارهایی در انتظار عکس العمل عابران ماند.

به گزارش العربیه به نقل از سایت «فوكس نيوز» واکنش دانشجویان و عابران برای بسیاری از جمله طنز پرداز آمریکایی غیر منتظره بود.

او نخست با بلند کردن پرچم داعش، علیه آمریکا و به نفع این گروه تروریستی شعار داد و گفت: شما داعش را درک نمی کنید، ما تنها به دنبال برقراری دولت خود هستیم، چرا آمریکا ما را بمباران می کند، آمریکا و دولت های امپریالیستی مسئول جنایت ها هستند نه داعش.»

هورویتز که یک یهودی است در وبلاگ خود نوشته است:« دانشجویان هیچ عکس العمل منفی یا مثبت نشان ندادند و تنها یک نفر برای من آرزوی موفقیت کرد.»

این طنز پرداز آمریکایی در زمانی دیگر پرچم اسرائیل را بلند کرد و علیه حماس و به نفع دولت تل آویو شعار داد اما اینبار برخی از عابران و دانشجویان واکنش نشان دادند.

یکی از عابران گفت «لعنت به اسرائیل» و دیگری گفت:« شما قاتلان کودکان هستید.»

یک خانمی که از کنار پرچم اسرائیل می گذشت ، گفت: همه اسرائیلی ها قاتلند.»

یک جوانی بیان داشت:« این پرچمی که به دست گرفته اید، نشان دهنده نسل کشی روانی در جهان است.»

کارگردان و طنز پرداز آمریکایی در آخر با انتقاد از عملکرد آموزش در کشورش می گوید :« باید نسبت به نتیجه این تجربه به شدن نگران بود.»