.
.
.

ویدیوی گوشمالی چند "اوباش" توسط یک بوکسر پس از ایجاد مزاحمت برای همسرش

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

روزنامه بریتانیایی "ديلي ميل" روز جمعه 22-11-2014 ویدیوی کوتاهی از گوشمالی تعدادی "اراذل و اوباش" توسط یک بوکسر روس در شهر "كراسنودار" در شرق روسیه را پخش کرد.

اين روزنامه به نقل از سایت خبری "سنترال يوروپين نيوز" نوشت، نيكولای فلاسينكو، بوکسر 29 ساله روسى با همسر خود در رستورانی در شهر"كراسنودار" برای صرف ناهار نشسته بودند، اما وقتى او براى چند دقیقه به دستشویی رفته بود، تعدادی "اوباش و اراذل" که در رستوران بودند مزاحم همسرش شدند.

به نوشته این روزنامه دیری نپاید که نیکولای برگشت و متوجه شد که این گروه "اراذل" مزاحم همسر وی شدند. او ابتدا به خوبی از آنها خواست که مزاحم نشوند اما یکی از اوباشان پس از درگیری لفظی از نیکولای خواست که اگر جرات دارد بیرون از رستوران بیاید. او در واقع نمی دانست که چه بهای سنگینی را خواهد پرداخت.

وقتی نیکولای پذیرفت که به مصاف اراذل و اوباش برود صاحب رستوران تلاش کرد که او را قانع کند که با این گروه وارد نزاع نشود اما نیکولای بوکسر که از قدرت خود مطمئن بود با آنها از رستوران خارج شد و اولین ضربه خود را متوجه "ليونتی يفدوكيموف" سرکرده "اراذل" کرده، او را نقش بر زمین کرد. سپس دومین نفر را نیز به همین ترتیب با یک مشت نقش بر زمین کرد.

نیکولای پس از نقش بر زمین کردن سرکرده های باند اراذل و اوباش، از بقیه خواست که از جای خود تکان نخورند والا مانند سرکرده شان نقش زمین خواهند شد. پس از این ماجرا اراذل و اوباش گوشمالی شده علیه این بوکسر غیرتی به پلیس شکایت کردند.