.
.
.

ویدیو.. مارادونای مست دوست دخترش را کتک می زند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک شبکه تلویزیونی در آرژانتین روز دوشنبه 27 اکتبر ویدیویی درباره دیگو مارادونا منتشر کرد که در آن اسطوره جنجالی فوتبال آرژانتین دوست دخترش روسیو اولیوا، را کتک می زند.

در این فیلم چند ثانیه ای مارادونا در حالی که مست است، در اعتراض به استفاده بیش از حد از تلفن همراه، به سمت دوست دخترش می رود و چند بار به صورتش ضربه می زند.

دوست دختر 24 ساله اش در گفت و گو با تلویزیون آرژانتینی گفت که ضربات مارادونا بر صورت وی بیش از آنی است که در این ویدیو نشان داده می شود. به گفته وی صدای درگیری به اندازه ای بود که مقامات هتل مجبور شدند به دلیل اعتراض همسایه ها مکان ما را عوض کنند.

در فیلم ویدیویی آشکارا نشان داده می شود که مارادونا چند ضربه به صورت دوست دخترش وارد می کند و در مقابل روسیو از ستاره سابق آرژانتین می خواهد که این کار را متوقف کند.

چگونه این ویدیو منتشر شد؟

سه هفته پیش مارادونا که در حال سفر به بوینس آیرس برای دیدار از پدر بیمارش بود، با دوست دخترش در دبی تماس می گیرد، و در حین مکالمه میان این دو اختلاف پیش می آید . دوست دختر مارادونا تهدید می کند ویدیو را منتشر کند و آبرویش را ببرد.

چند لحظه بعد روسیو فیلم ویدیو را به تلفن همراه مارادونا ارسال می کند. کاپیتان سابق فوتبال آرژانتین که در چگونگی استفاده از موبایل مشکل دارد، از شیکو پسر برادرش خواست که فیلم را به او نشان دهد.

شیکو این کار را می کند و مارادونا با مشاهده این فیلم به سر و صورتش می زند و تهدید می کند که در صورت پخش این فیلم ویدیو، ساکت نخواهد نشست.

پسر برادر مارادونا که با دوست دختر عمویش اختلاف زیادی دارد به گمان اینکه پخش این فیلم می تواند آبروی روسیو را ببرد، فیلم را به شبکه تلویزیونی آرژانتین ارسال کرد و به این ترتیب به جای ضربه زدن به روسیو، عموی خود را در مشکلی بزرگ قرار داد.