تجاوز به زن استرالیایی توسط رئیس مهمانداران در هواپیمای «مالزی»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

یک زن استرالیایی می گوید که در جریان سفرش با هواپیمای خطوط هوایی مالزی، دو بار رئیس مهمانداران به او تجاوز کرد.

به گزارش روزنامه دیلی میل، یک زن استرالیایی که لاورا بوشنی نام دارد گفته است، روز 4 آگوست در حالی که از کوالالامپور به پاریس می رفت، در حالی که قصد خوابیدن در صندلی های ردیف آخر درجه اکونومی داشت، ناگهان متوجه شد که دستان محمد روسلی بن ابکریم رئیس مهمانداران به زیر رو اندازش آمده و به سمت شلوارش می رود.

اما روسلی که 54 سال سن دارد، این ادعا را رد کرده و به پلیس گفته است که لاورا در برابر خواسته او مقاومت نکرده است.

این کابوس در سفر 9 ساعته لاورا 26 ساله، حدود 3 طول کشید. او در حالی که گریه می کرد به شبکه خبری Sunday Night گفت: «نمی دانم چرا فریاد نزدم و کاری نکردم. معمولا شخصیت من قوی است و می توانستم این کار را بکنم. اما آن لحظه نتوانستم، احساس ترس کردم و در جایم میخکوب شدم. کاری جز گریه نکردم.»

لاورا به پاریس می رفت تا به دوستش بپیوندد. او موفق شد درگیری لفظی میان خود و روسلی را با تلفن همراه خود ضبط کند. پس از آن شکایتی کتبی به کادر پرواز ارائه داد و در آن جزئیات ماجرا را نوشت. کادر پرواز او را به درجه یک هواپیما منتقل کرد و رئیس کادر برای آرام کردنش با او صحبت کرد.

در فرودگاه پاریس روسلی برای انجام تحقیقات بازداشت شد و لاورا در معرض آزمایش DNA قرار گرفت. با وجود این، یکی از مسئولان شرکت هواپیمایی در پاریس به او گفت چنانچه گزارشش صحیح نباشد، ممکن است با مشکلات خطرناکی مواجه شود.

با وجود هشدارها، لاورا به پلیس فرانسه رفت و آنجا نیز شکایتی مطرح کرد. پس از 14 ساعت بازجویی، از او خواسته شد که برای آخرین بار با روسلی رو در رو شود. روسلی به پلیس گفت که نمی خواست به راولا تجاوز کند و با مقاومتی هم مواجه نشد.

خطوط هوایی مالزی در بیانیه ای سخنان لاورا را تاکید کرد اما هیچ اشاره ای به پوزش خواهی از او یا آمادگی برای پرداخت غرامت مالی نکرده است.

انتظار می رود که روسلی طی 6 تا 7 ماه آینده در فرانسه محاکمه شود و در صورت اثبات اتهام، به 15 سال زندان محکوم شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید