پلیس دبی مانع ورود رئیس سازمان"شیطان پرستان" به امارات شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

رسانه های خبری امارات روز شنبه 16-8-2014 گزارش دادند که پلیس دبی از ورود شخصی به نام کلاوس اولف، رئیس سازمان غیر قانونی موسوم به "شیطان پرستان" به این کشور جلوگیری کرد.

این شخص که تابعیت آلمان دارد به منظور انجام برخی مراسم به همراه شماری از پیروان خود از ترکیه عازم امارات شده بود. اما پلیس دبی او را در فررودگاه متوقف و سپس به ترکیه باز گرداند.

"العربیه نت" برای کسب اطلاعات بیشتر در باره این خبر با مسئول رسمی بخش رسانه ای پلیس دبی تماس گرفت اما مسئول بخش رسانه ای پلیس دبی، گفت جزئیات این خبر در دسترس پلیس نیست بلکه هرگونه اطلاعات در باره جزئیات این خبر به اداره گذرنامه مربوط می شود.


گفتنی است که شیطان پرستی (Satanism) یک حرکت مکتبی، شبه مکتبی و یا فلسفی است که هواداران آن شیطان را یک طرح و الگوی اصلی و پیش از عالم هستی می‌ پندارند. آنها شیطان را موجودی زنده و با چند وجه از طبیعت انسان مشترک می‌دانند.

نخستین کلیسای شیطان پرستان First Satanic Church)) در 31 اکتبر 1999 به دست "کارلا لاوی" دختر "آنتوان لاوی" نویسندهٔ انجیل شیطانی- بنیاد نهاده‌ شد.

آنتون لاوی، در 30 آوریل 1966 در شب والپورگیس کلیسای شیطانی را که در آینده کلیسای شیطان نام نهادش- را بنیاد نهاد. با مرگ او در 1997 میلادی، کلیسای شیطان با مدیریت تازه‌اش به نیویورک منتقل‌ شد. ولی دختر لاوی این را بر خلاف راه پدرش دانسته و خودش کلیسای شیطان را در بیرون از سانفرانسیسکو بازگشایی کرد. در آوریل 2005 میلادی این کلیسا آیین‌های ویژهٔ خود را در باشگاه‌های شبانه بر‌گزار کرد و در اکتبر همان سال هم برنامهٔ خیریهٔ پیش از "هالووینی" به سود آسیب‌دیدگان از توفان های ریتا و کاترینا برپاداشت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید