تحقیقات اولیه: رابین ویلیامز با کمربند خود را حلق آویز کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

تحقیقات اولیه بر سر حادثه مرگ رابین ویلیامز بازیگر آمریکایی، که توسط پلیس آمریکا صورت گرفته است، از احتمال خودکشی او از راه حلق آویز کردن خود با کمربند حکایت می کند.

جنازه رابین ویلیامز بامداد سه شنبه 12 آگوست 2014 در منزلش در ایالت کالیفرنیا پیدا شد.

به گزارش شبکه خبری سی ان ان، کیت بوید فرمانده پلیس بخش «مارین» کا نایب رئیسی پزشکی قانوی این بخش را نیز بر عهده دارد، به خبرنگاران گفته است به دست آمدن نتایج کالبد شکافی آقای ویلیامز که در سن 63 سالگی جان خود را از دست داده است، احتمالا چند هفته به طول خواهد انجامید.
آقایبوید گفت که جنازه آقای ویلیامز در حالی پیدا شد که در اتاق خوابش تقریبا نشسته بود در حالی که یکی از کمربندهایش، بر گرد گردنش بود و طرف دیگر آن لای در و چارچوبی قرار داشت که بسته شده بود؛ مساله ای که فرضیه خودکشی از راه حلق آویز کردن خود با کمربند را مطرح کرده است.

این مسئول آمریکایی افزوده که زخم هایی بر مچ دست چپ آقای ویلیامز نیز پیدا شد و یک چاقوی جیبی هم نزدیک جنازه اش بود در حالی که آثار خون لخته شده بر روی آن دیده می شد. او تاکید کرده که چاقو مورد آزمایش قرار خواهد گرفت تا مشخص شود خون بر روی آن از آقای ویلیامز است یا شخصی دیگر.
این مقام پلیس گفت آخرین باری که آقای ویلیامز زنده دیده شد، حدود ساعت 10 و نیم شامگاه یکشنبه بود؛ آن هنگام همسرش در حالی که قصد خوابیدن داشت او را دیده بود. باورها بر این است که او در زمانی نا مشخص پیش از خروج همسرش از منزل در ساعت 10 و نیم صبح، به اتاق خواب خود رفته بود در حالی که گمان می کرد آقای ویلیامز همچنان خواب است.

دستیار شخصی رابین ویلیامز سعی کرده بود چند بار با زدن در اتاق او را از خواب بیدار کند اما پاسخی در یافت نکرد. از این رو نگران شد و هنگامی که سات 11:45 وارد اتاق شد، او را مرده یافت.

سوزان شنایندر همسر ویلیامز که طراح گرافیک است، سه شنبه بیانیه ای صادر کرد که در آن آمده است: «صبح امروز همسر خود را از دست دادم. در همان حال جهان یکی از با استعدادترین و انسان ترین هنرمندان خود را از دست داد.»

باورها بر این است که رابین ویلیامز در روزهای آخر زندگی خود، از افسردگی رنج می برد. آن گونه که منابع نزدیک به آقای ویلیامز می گویندو او برای درمان از اعتیاد به مواد مخدر، به مراکز باز پروری می رفت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید