فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • بازیکنان تیم الجزایر از روزه گرفتن معاف هستند

  منبع: دبی، العربیه.نت فارسی

  بازیکنان تیم الجزایر از گرفتن روزه در ماه مبارک رمضان معاف شده اند، در حالیکه خود را برای بازی با تیم آلمان در روز دوشنبه 30 ژوئن آماده می کنند.

  وحید حالیلوزیچ، مربی تیم الجزایر در نشست خبری با خبرنگاران گفت که همراه این تیم یک امام هم به برزیل رفته تا برنامه اسلامی بازیکنان را تنظیم کند، بگونه ای که آسیبی به شرایط فیزیکی آنها نرسد.

  حالیلوزیچ، که فرانسوی- بسنیایی است، به خبرنگاران گفت که روزه گرفتن "امری شخصی است و بازیکنان دقیقا همان کاری را می کنند که مایل هستند."

  او بعد از اصرار خبرنگاران و سوالهای مکرر آنها در این باره گفت: "این سوال شما نشانه عدم احترام و اخلاق است. من می خواهم که این موضوع تمام شود. در باره فوتبال حرف بزنید. دیگر از رمضان نپرسید، چون جلسه را ترک می کنم."

  جام جهانی فوتبال امسال اولین بار بعد از سال 1986 است که ماه رمضان با این مسابقات همزمان شده است. با وجود آنکه در حال حاضر زمان روزه گرفتن در برزیل فقط 11 ساعت است، اما به نظر کارشناسان ممکن است این کار بهترین انتخاب برای بازیکنان حاضر در جام جهانی نباشد.

  تیم الجزایر با موفقیت توانسته که دور اول مسابقات را به پایان برساند و به دور دوم راه یابد. این تیم روز دوشنبه بازی سرنوشت سازی را در مقابل آلمان خواهد داشت. بازی به وقت جنوب برزیل یک ساعت قبل از غروب آفتاب آغاز می شود.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران