جوانی آمریکایی به دلیل "محرومیت جنسی" ۶ نفر را در کالیفرنیا کشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک جوان ۲۲ آمریکایی، شامگاه جمعه با حمله مسلحانه و شلیک بی‌هدف آتش به سمت مردم، در شهرک ایلاویستا در جنوب ایالت کالیفرنیا، ۶ نفر را کشت، ۷ نفر را زخمی کرد و خود نیز کشته شد.

به گزارش شبکه خبری سی ان ان، آلان شیفمن، سخنگوی خانواده راجر، گفته است که برپایه گزارش پلیس به خانواده، آلتون راجر ۲۲ ساله، اقدام به تیراندازی مرگبار در جنوب کالیفرنیا کرده است.

در فیلمی که به نظر می‌رسد آلتون راجر، یک روز پیش از حمله مرگبار خود در اینترنت آپلود کرده است، از «بشریت» ابراز ناخرسندی کرده است. او این سوال را مطرح کرده که چگونه به سن ۲۲ سالگی رسیده و تا کنون رابطه جنسی برقرار نکرده است؟ او سپس تاکید کرده است: «فردا از همه انتقام خواهم گرفت.»

به گزارش خبرگزاری فرانسه، بیل براون سخنگوی پلیس بخش سانا باربارا، در کنفرانسی خبری که بامداد شنبه برگزار کرد، گفت: «به نظر می‌رسد حادثه یک قتل عام است.»

او گفته است که حادثه در نزدیکی محوطه دانشگاه کالیفرنیا روی داده است.

به گفته آقای براون: «فرد مسلحی که سوار بر خودروی BMW مشکی بود، از داخل ماشین چندین بار شامگاه جمعه که شمار مردم در خیابان‌ها زیاد است، به سمت عابران پیاده در شهرک آتش گشود.»

او افزود: «پلیس اولین درخواست کمک را ساعت ۳۰: ۹ دریافت کرد و به محل شتافت. مهاجم دو بار از خودروی خود به سمت پلیس آتش گشود و سپس گریخت. پس از آن خودرویش به یک خودرویی که پارک کرده بود، برخورد کرد و ایستاد. هنگامی که نیروهای پلیس خودروی مهاجم نزدیک شدند، دریافتند که او در اثر اصابت گلوله به سرش، کشته شده‌اند،. نیروهای پلیس یک کلت در خودروی مهاجم یافتند.»

پلیس معتقد است که این حادثه «یک جنایت تک نفره است» و در حال بررسی بیشتر از فیلم ویدویی به جا مانده از مهاجم و نوشته‌های او است.

به گفته آقای براون، اسناد نشان می‌دهد که این «یک جنایت قتل عمد» بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید