فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • دادستان زیباروی کریمه محبوب کاربران شبکه های اجتماعی شده است

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  طی روزهای گذشته کلیپ ویدیویی از "نتالیا بوکلونسکیا" دادستان شبه جزیره کریمه در شبکه های اجتماعی انتشار یافته که بیش از یک میلیون بیننده داشته است.
  بر اساس سایت " نوانی روس" ویدیویی به عنوان “Nyash Myash” در شبکه های اجتماعی از ناتالیا، این دادستان زیبارو موجود است که وی را در مناسبت های مختلف تلویزیونی و کنفرانس های خبری نشان می دهد.


  به گزارش همین سایت ناتالیا مورد محبوبیت شدید کاربران اینترنتی قرار گرفته است. از میان این تحسین کنندگان شمار زیادی ژاپنی هستند که تصاویری کارتنی از وی تهیه و منتشر کرده اند که خود به خود باعث شهرت و محبوبیت بیشتر وی شده است.
  براساس همین گزارش، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دوم ماه مه جاری حکم وی را به عنوان دادستان شبه جزیره امضاء کرد که وی از همان روز وظایف دادستانی را در کریمه به عهده گرفت.  ناتالیا بوکلونسکیا، متولد 18 مارس سال 1980 در یکی از روستاهای استان لوجین اوکراین است. وقتی که ده ساله بود با پدر و مادرش به کریمه نقل مکان کرد. وی در آنجا در رشته حقوق درس خواند و امتحان وکالت خود را در آنجا گذراند و سپس در بخش دادستانی عمومی اوکراین مشغول به کار شد.


  وی در دادستانی تا مقام معاون دادستان رسید . پس از آنکه کریمه خود را جمهوری اعلام کرد، از سوی پوتین به عنوان دادستان این جمهوری مقرر گردید.


  تبلیغات

  برگزیده های کاربران