ترانه ویژه جام جهانی ۲۰۱۴ با اجرای پیتبول، جنیفرلوپز و کلاودیا لیتی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

تنها چند روز مانده به برگزاری رقابت‌های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴، «پتبول» خواننده رپ آمریکایی، ترانه ویژه جام جهانی را به همراه چند خواننده دیگر اجرا کرده است.

به گزارش العربیه جنیفر لوپز و کلاودیا لیتی خواننده برزیلی، پتبول را در ترانه رسمی جام جهانی با عنوان «We Are One Ole Ola» همراهی کرده‌اند.

ترانه جام جهانی علاوه بر انگلیسی کلماتی از دو زبان اسپانیایی و پرتغالی در بر دارد. پتبول بخش‌هایی از این ترانه را بر روی صفحه فیس بوک خود قرار داده است.

سه خواننده همراه با رقص معروف فلامینگوی برزیلی، ترانه مخصوص جام جهانی برزیل را که قرار است ۱۲ ژوئن تا ۱۳ ژوئیه برگرار شود، اجرا کرده‌اند.

در این ودیدیوی چند دقیقه‌ای تصاویری از جام‌های جهانی پیشین به همراه چهرهای سر‌شناس فوتبال جهان از جمله مسی، نیمار، رونالدو، رونی، انستا و بالوتلی نشان داده می‌شوند.

قرار است پتبول به همراه لوپز و کلادویا این ترانه را در افتتاحیه جام جهانی در شهر ساوپالو به صورت زنده و در حضور تماشاگران اجرا کنند.

این ترانه از جمله ترانه‌های آلبوم رسمی جام جهانی ۲۰۱۴ است که با عنوان «یک عشق یک ریتم» (One love: One Ryhthm) در هشتم ماه می‌جاری از سوی فیفا منتشر شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید