ویدیویی نجات کودکی از حمله وحشیانه یک سگ توسط گربه اش

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ویدیویی در سایت یوتیوپ منتشر شده، که نشان می‌دهد یک گربه، کودکی را که مورد حمله وحشیانه یک سگ قرار گرفته، نجات می‌دهد.

این کودک روز سه شنبه در شهر پیکرسفیلد در ایالت کالیفورنیای آمریکا، در حال بازی با دوچرخه خود بود که مورد حمله سگ همسایه قرار گرفت.

این فیلم ویدیویی که به سرعت مورد بازدید شمار زیادی از کاربران قرار گرفت، سگی را نشان می‌دهد که به سمت کودک حمله ور شده و با گاز گرفتن ساق پایش، او را از دوچرخه به زیر می‌کشد. اما ناگهان گربه شجاع نسبت به صاحب خود غیرت نشان داده به سمت سگ حمله ور شده او را دور راند. اینجا بود که مادر کودک متوجه ماجرا شد و برای نجات کودک خود به سوی او دوید.

فیلم ویدیویی زخم‌هایی را که کودک ۴ ساله در ساق پیش برداشته نشان می‌دهد. راجر تریانتاویلو پدر کودک که فیلم ویدیویی را منتشر کرده، نوشته است: «خدا را شکر اتفاق بدی نیفتاد و حال پسرم خوب است.»

از سویی پلیس پیکرسفیلد اعلام کرد که خانواده صاحب سگ، آن را تحویل داده و در قرنطینه دام پزشکی قرار داده شده است. ژوسف جروبس سخنگوی پلیس می‌گوید که خانواده صاحب سگ که در‌‌ همان محله کودک زندگی می‌کند، گفتند که این سگ کودکان و دوچرخه‌ها را دوست ندارد.

در مصاحبه با شبکه تلویزیونی ABC، کودک چهار ساله که جرمی تریانتاویلو نام دارد، گربه خود را «قهرمان» توصیف کرد.

هنگام مصاحبه، گربه بسیار تلاش کرد از روبروی دوربین فرار کند اما کودک گربه‌اش را گرفت و در حالی که بر سرش می‌کشید گفت: «بسیار دوستش دارم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید