آلبوم جدید مایکل جکسون با نام Escape منتشر شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

چهارشنبه ۱۳ می‌، آلبوم جدیدی منتسب به مایکل جکسون ستاره جهانی پاپ با نام Escape منتشر شد.

Escape دومین آلبومی است که از زمان مرگ ناگهانی مایکل جکسون در ژوئن ۲۰۰۹ از او منتشر می‌شود.

مرگ مایکل جکسون در آستانه آمادگی او برای بازگشت به جهان کنسرت‌های مستقیم روی داد. او در حال آمادگی برای برگزاری کنسرتی بزرگ با عنوان This Is It بود.

باور‌ها بر این است که آهنگ‌های آلبوم Escape یا‌‌ همان «فرار»، در دهه هشتاد قرن گذشته ضبط شده است. در برخی از آهنگ‌های این آلبوم، برخی از خوانندگان مشهور همچون «جاستن تامبرایک» و «جی بلایگ» شرکت داشتند.

روزنامه «گاردین» درباره این آلبوم که آهنگ‌های آن در روزهای اوج کار و شهرت مایکل جکسن ضبط شده، نوشته است: «مشخص است که این آلبون ثمره کار و تلاش بزرگی است و بسیار سعی شده که این آلبوم به بهترین شکل عرضه شود.»

شرکت ژاپنی Sony که قرارداد انتشار ۷ آلبوم مایکل جکسون را پس از مرگ او به مدت ۱۰ سال امضا کرده، تصمیم گرفته است به همراه هر گوشی تلفن همراه جدیدی که قرار است ارائه دهد، آهنگ اصلی آلبوم Escape را هدیه دهد.

اما انتشار آلبون جدید مایکل جکسون، برای همه خوشایند نبود. «لای راید» تهیه کننده مشهور موسیقی و مدیر شرکت آمریکایی بزرگ «جایف رکورد» در این باره گفته است: «همواره می‌توان مردگان را به خواندن وا داشت... اما استفاده از خواننده درگذشته تا ‌‌نهایت، درست نیست با وجود تمام عشقی که به او می‌ورزیم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید