کمک داور زیباروی برزیلی، میلیونها نفر را مجذوب خود کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

فرناندا اولیانو کمک داور زیباروی برزیلی که به همراه دو داور مرد، به قضاوت بازی میان تیم های معروف «سان پاولو» و «ریگاتاس» پرداخته به ستاره ای جدید در جهان ورزش فوتبال تبدیل شده است.

به گزارش العربیه وی شب گذشته نیز کمک داور مسابقه آتلتیلکو مینیرو و کروزیرو، دو تیم دسته یکم برزیل بود، مسابقه ای که در پایان با مشکلاتی برای فرناندای 23 ساله همراه بود.

این مسابقه با نتیجه دو بر صفر به نفع آتلتیلکو مینیرو به پایان رسید.

مربی تیم شکست خورده برزیلی پس از پایان مسابقه ضمن انتقاد از داوری فرناندا گفت:« اگر زیبا است ، به مجله «پلی بوی» برود، ما در زمین فوتبال به مردان حرفه ای نیاز داریم.»

مربی تیم کروزیرو می گوید که خانم فرناندا پرچم خود را به اشتباه به علامت آفساید به نفع تیم رقیب بالا برده است.

درباره فرناندا گفته شده که وی از سه سال پیش داوری را به شکل حرفه ای آغاز کرده و هم اکنون مجوز داوری بین المللی را از فیفا دریافت کرده است. شایع است که او در اصل آلمانی تبار است .

این کمک داور جنجال برانگیز برزیلی، دو سال پیش به عنوان زیباترین کمک داور برزیلی انتخاب شد. 75% از شرکت کنندگان در یک همه پرسی، فرناندا را به عنوان زیباترین کمک داور انتخاب کردند . با این حال او تا چهارشنبه گذشته ناشناخته باقی مانده بود.

بر اساس این گزارش فرناندا روز چهارشنبه گذشته مسابقه دو تیم معروف برزیلی یعنی سان پاولو و ریگاتاس را کمک داوری کرد. وی تاکنون 170 مسابقه را داوری کرده است.

ظاهرا تنها مشکل فرناندا ، برخورد بازیکنان هنگام بازی است. برخی از بازیکنان عصبی که به جنجال آفرینی و برخورد با داوران عادت دارند، در برخورد با فرناندای زیبا روی چهره ای آرام از خود نشان می دهند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید