.
.
.

طبق یک پژوهش "سه گام آسان" می تواند شما را میلیاردر کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک پژوهش جدید در بریتانیا نشان می دهد که افراد برای میلیاردر شدن تنها به سه گام ساده نیاز دارند.

به گزارش روزنامه بریتانیایی تایمز، گام نخست برای میلیاردر شدن رفتن به هنگ کنگ، گام بعدی اخذ مدرک دکترا در این کشور و در گام آخر استخدام شدن در کشوری با سیستم بریتانیایی است.

این پژوهش بریتانیایی بر اساس نظر سنجی از 1000 بازرگان بزرگ و بررسی عوامل تبدیل شدن آنها به میلیاردر تنظیم شده است .

طبق این پژوهش که جدیدا توسط مرکز مطالعات سیاسی لندن صورت گرفته، کشورهایی که مالیات کمتری اعمال کرده، از سیستم آموزشی منظم و سطح علمی بالایی برخودارند، دارای زمینه مناسبی برای تبدیل افراد به میلیاردر هستند.

در میان کشورهایی که از چنین امکاناتی برخودارند، هنگ کنگ در مرتبه نخست قرار دارد. از اسرائیل، آمریکا، سوئيس و سنگاپور در مقامهای دوم تا پنچم یاد شده است.

بر اساس این پژوهش از هر یک میلیون هنگ کنگی، سه نفر میلیاردر شده اند. در این رتبه بندی ، بریتانیا با وجود این که مرکز اقتصادی بزرگی است، اما پس از استرالیا رتبه 11 یازدهم را دارد.

تینو سانانداجی یکی از ثروتمندان بریتانیایی می گوید: در برخی از کشورها همچون فرانسه، اغلب میلیاردرها ثروت خود را به ارث برده اند اما در بریتانیا اینگونه نیست، چرا که اغلب بازرگانان بزرگ این کشور، خود ثروتشان را ساخته اند.

بنا بر این پژوهش، آمریکا در زمینه فرصت های اقتصادی برای میلیاردر شدن چهار برابر بهتر از کشورهای غربی و سه برابر بهتر از ژاپن است.

در این پژوهش افزوده شده که از سال 1996 تا 2010 ، تنها 32 میلیاردر بریتانیا ظهور کرده ا ند، این رقم در مقایسه با دیگر کشورها، آنچنان قابل توجه نیست.

بیشترین بازدید موضوعات مهم