.
.
.

مشکلات گذرنامه ای دختران چینی پس از انجام عمل زیبایی در کره جنوبی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

برخی از بیمارستان های متخصص عمل زیبایی در کره جنوبی برای برطرف کردن مشکلات گذرنامه ای به دلیل تغییر کامل چهره مراجعان خود پس از انجام عمل زیبایی ، راه حل مناسبی را یافته اند.


به گزارش روزنامه چینی «چاینا دیلی»، برخی از دختران هنگام بازگشت به کشورشان پس از اجرای عمل زیبایی در کره جنوبی، به دلیل تغییر کامل چهره هایشان، در فرودگاه های کشور با مشکلاتی روبرو شده اند.

بیمارستان های کره جنوبی اعلام کرده اند برای برطرف کردن مشلاتی از این نوع، تمام مشخصات گذرنامه مراجعین را به منظور ارائه به مقامات فرودگاه، در گواهی پزشکی آنها ثبت خواهند کرد.


بر اساس این گزارش در سال گذشته میلادی ۲۳ زن چینی به دلیل تغییر چهره در پی انجام عمل زیبایی در کره جنوبی، در راه بازگشت به کشور خود در فرودگاه با مشکل روبر شدند.


روزنامه «چاینا دیلی» افزوده است، مقامات فرودگاه های چین در نهایت به این شهروندان اجازه ورود داده اند اما از آنها خواسته شده تا عکس گذرنامه های خود را تغییر دهند.

گفتنی است که بیمارستان های کره جنوبی رتبه نخست جهان در انجام عمل های زیبایی را ثبت کرده اند. در این کشور از هر 77 نفر یک نفر، عمل زیبایی انجام می دهد.


بر اساس یک پژوهش جدید، در سال گذشته، در بیمارستان های کره جنوبی 15 میلیون نفر، از کشورهای مختلف جهان، عمل زیبایی انجام داده اند.