.
.
.

صدای زیبای یک راهبه در برنامه " the voice " همه را شگفت زده کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک راهبه ایتالیایی به نام "کریستینا سکوتچا " با شرکت در برنامه تلویزیونی " the voice " که برای انتخاب بهترین صدا اجرا می شود ، بینندگان تلویزیون و تماشاگران از جمله 4 داور را شگفت زده کرد.

شیوه مسابقه به این صورت است که 4 داور مسابقه بر روی صندلی های خود پشت به شرکت کننده می نشینند و فقط از روی صدای او قضاوت می کنند و در صورت تایید صدا هر یک از 4 داور می تواند صندلی خود را به سمت شرکت کننده بچرخاند.

کریستینا که یک راهبه مسیحی 25 ساله است که در یک خانواده مذهبی بزرگ شده است اما از کودکی آرزو داشت یک خواننده معروف شود ولی بعدها راهبه شد . استعداد او در اجرای موسیقی باعث شد تا کلیسا به او این اجازه را بدهد تا در مسابقه صدا شرکت کند.

هنگامی که این راهبه ایتالیایی خوانندگی را در این برنامه آغاز کرد ، هر 4 داور صندلی های خود را به علامت تایید به سمت او چرخاندند.

پس از انتشار فیلم حضور این راهبه بر روی سایت های شبکه های اجتماعی از جمله فیس بوک و تویتر ، کاربران اینترنت با قرار دادن کامنت های شگفتی خود را از صدای جذاب و زیبای کریستیانا ابراز کردند.

ویدیویی شرکت کریستیانا در برنامه خوانندگی " the voice " بر روی سایت یوتیوب تنها پس از گذشت 2 روز ،بیش از 10 میلیون و500 هزار بیننده داشته است.