.
.
.

سامسونگ گالاکسی S5 را به بازار عرضه کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شرکت سامسونگ روز دوشنبه 25 فوریه 2014 از موبایل هوشمند جدید گلکسی اس5 خود رونمایی کرد. این موبایل قرار است در ماه آوریل آینده وارد بازار شود. این موبایل و ساعت کاربردهای ورزشی نیز دارند.

با توجه به علاقه بازار آمریکا به ورزش و محصولات ورزشی، بنظر می رسد این کاربرد موبایل و ساعتهای سامسونگ فکر خوبی از آب در بیاید. سامسونگ سعی کرده تا بهترین وسایل ورزش سنجی را با موبایل و ساعتهای هوشمند خود ترکیب کند.

موبایل اس5 و ساعتهای سامسونگ طی رویدادی در بارسلونای اسپانیا رونمایی شدند، اما همزمان نمونه هایی از آن در نیویورک هم به نمایش گذاشته شد.

این موبایل مجهز به نبض سنج، قدم سنج، و ورزیدگی سنج است. اما گمان می شود که ورزشکاران از ساعتهای سامسونگ استقبال بیشتری بکنند، زیرا کار با آنها آسانتر است.

کارشناسان معتقدند که ساعتهای جدید سامسونگ زیبا و ظریف هستند و برای کاربران زن هم جذابیت دارند. این ساعتها شما را در جریان ارتباطات تلفنی، ایمیلی و پیامکی قرار می دهد.

دوربین موبایلهای جدید سامسونگ 16 مگاپیکسل قدرت دارد و از این نظر نسبت به نسل قبلی آن پیشرفته تر است. این موبایلها سنسور اثر انگشتی هم دارد، و در مقابل آب و خاک هم مقاوم است. خلاصه آنکه خصوصیات موبایلهای جدید سامسونگ می تواند شما را برای نو کردن موبایل خود به وسوسه بیاندازد.