.
.
.

درگیری در اتوبوسی در لندن به پرتاب یک مسافر از پنجره انجامید

در حادثه‌ای ۱۴ ماه پیش

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

رسانه‌های بریتانیا از روز دوشنبه ۳ فوریه گزارش‌هایی درباره حادثه پرتاب یک مسافر از پنجره اتوبوسی در لندن منتشر کرده‌اند، حادثه ای که تا کنون مشابه آن در این شهر رخ نداده است .

به گزارش العربیه این حادثه به ۱۴ ماه پیش بر می‌گردد اما به تازگی یک شبکه تلویزیونی بریتانیایی ویدیویی از چگونگی پرت شدن یک مسافر از پنجره اتوبوس را، پخش کرده است.

راننده اتوبوس که در برنامه تلویزیونی شرکت داشت، می‌گوید: «مسافران به من گفتند که در طبقه دوم، دو نفر با هم درگیر شده‌اند، من فورا سرعت اتوبوس را کم کردم اما ناگهان پرتاب یکی از مسافران از پنجره را مشاهده کردم».

وی در این زمینه افزود: «این حادثه را به پلیس و بیمارستان گزارش دادم». این حادثه در منطقه فینسبری در شمال لندن اتفاق افتاده بود. »
«جیلیان» خواهر قربانی این حادثه می‌گوید که نمی‌تواند باور کند که کسی چنین بلایی بر سر برادرش بیاورد. وی افزود که برادرش از ناحیه کمر صدمه دیده است.

پلیس پس از گزارش راننده در محل حادثه حاضر شد و فردی که مرد مسافر را از پنجره پرتاب کرده بود، دستگیر کرد اما در دادگاه ثابت شد که متهم در حالت دفاع از خود بوده، بنابر این دادگاه وی را بدون هیچ مجازاتی آزاد کرده است.