هواپیمایی امارات بهترین شرکت هواپیمایی جهان معرفی شد

معرفی شرکتهای هواپیمایی اسرائیل، ترکیه و تایلند به عنوان بدترین

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

فرودگاه "هیترو" لندن شرکت هواپیمایی "امارات،" را به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی جهان، معرفی کرد.

شرکت هواپیمایی امارات تنها شرکت هواپیمایی در جهان عرب است که هواپیماهایش در فهرست رقابت با ناوگان های بزرگ هواپیمایی بین المللی مانند "بریتیش ایرویز" و "امریکن ایرلاینز" گنجانده می شود.

فرودگاه "هیترو"، که بزرگ ترین فرودگاه جهان است، برای اولین بار دو لیست، یکی از بدترین شرکت های هواپیمایی که با ایجاد صداهای بلند باعث مزاحمت و خشم ساکنان لندن شده اند، و دیگری هواپیماهایی که با کیفیت عالی و بدون سر و صدا هیچگونه آزار و مزاحمتی برای ساکنان لندن ندارند، را منتشر کرد.

شرکت های هواپیمایی "امارات"، بریتش ایرویز، آمریکن ایرلاینز و شرکت هواپیمایی استرالیائی" کوانتاس" به عنوان بهترین معرفی شدند.

شرکت هواپیمایی اسرائیل"العال"، ترکیش ایرویز و شرکت هواپیمایی تایلند در لیست بدترین شرکتهای هواپیمایی جهان قرار گرفته اند.

چندگاهی است که در لندن بحث های فراوانی نسبت به ناراحتی تقریبا سه میلیون نفر از ساکنان این شهر در اطراف فرودگاه هیترو بالا گرفته است. این بحث همزمان با طرح گسترش فرودگاه هیثرو جدی تر شده است. به همین دلیل، مسئولان فرودگاه قرار است طی دو ماه آینده لیستی از هواپیماهایی که آرامش ساکنان شهر لندن را به هم می زنند تهیه و به مسئولان این شرکت های هواپیمایی ارائه دهند تا به چاره جویی بپردازند.

در همین حال یک مرکز مطالعات علمی در بریتانیا در گزارشی گفته است که ناراحتی های ناشی از سر و صدای این هواپیماها باعث افزایش مرگ و میر ساکنان نزدیک فرودگاه شده است. بر اساس این گزارش پزشکی - علمی، بروز سکته مغزی و بالا رفتن فشار خون ناگهانی که منجر به مرگ می شود، ناشی از همین ناراحتی هاست.

مقامات فرودگاه هیترو می گویند بدترین نوع هواپیماها که در ایجاد ناراحتی مشهورند هواپیما های قدیمی هستند، بویژه آنهایی که چهار موتوره اند، مانند بوینگ "747". این نوع هواپیماها هنگام فرود و پرواز سر و صدای زیادی دارند، در حالی که هواپیماهای مدرن مانند ایرباس (A380) حداقل مزاحمت را هنگام پرواز و یا فرود ایجاد می کنند.

گفتنی است که هواپیمایی امارات بزرگترین ناوگان هواپیماهای ایرباس مدل (A380) را در اختیار دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید