دختری پاکستانی از قبرش بیرون آمد تا متجاوزین به خود را معرفی کند

افزایش آمار تجاوز به کودکان در پاکستان

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک دختر 13 ساله پاکستانی از اهالی استان پنجاب، پس از اینکه توسط چند بزهکار مورد تجاوز قرار گرفته و دفن شده بود، از قبرش بیرون آمد و علیه متجاوزین شهادت داد.

به گزارش روزنامه نیویورک تایمز، این دختر پاکستانی پس از مورد تجاوز قرار گرفتن در قبری کم عمق دفن می شود، اما پس از ساعاتی به هوش آمده، از قبر بیرون آمده، خود را به خیابان اصلی رسانده است. در همین حال مردی او را دیده به یکی از بیمارستان های نزدیک محل حادثه منتقل کرده تا در آنجا تحت درمان قرار گیرد.

بر اساس این گزارش این دختر بچه در راه خود برای حضور در کلاس قرآن بود که ناگهان توسط افرادی ناشناس ربوده شده و پس از انتقال به منطقه ای دور از مناطق مسکونی روستای محل سکونتش مورد تجاوز قرار گرفته بود.

پدر وی غیبت ناگهانی دخترش را به پلیس گزارش داده بود اما پلیس به علت اینکه هنوز 24 ساعت از زمان ناپدید شدن این دختر سپری نشده از تحقیق در این مورد خودداری کرده بود .

این دختر بچه پس از اینکه در بیمارستان معالجه شد، متجاوزان به خود را به پلیس شناسایی کرد.

آمار تجاوز به کودکان در پاکستان آنچنان افزایش یافته که سازمان های حقوق بشری بر آن داشته تا نسبت به این پدیده هشدار دهند.

بر اساس گزارش سازمان خیریه "سهل" در پاکستان آمار تجاوز به کودکان از 668 مورد در سال 2002 به 2788 مورد در سال 2012 افزایش یافته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید