تلویزیون العربیه پوشش زنده و استثنائی مراسم حج امسال را آغاز کرد

با تیمی متشکل از 10 فیلمبردار،روزنامه گار و گزارشگر با تجربه

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

با فرا رسیدن موسم حج، کانال خبری تلویزیون العربیه با بکارگیری تیمی مجهز از خبرنگاران، تکنسین های فنی و فیلمبرداران با تجربه به پوشش استثنایی مناسک حج امسال پرداخت، تا به طور زنده بینندگان خود را در جریان آخرین رویدادهای مراسم مقدس بیش از یک میلیارد مسلمان قرار دهد.

به همین منظور، مدیریت کانال تلویزیون العربیه برای انجام این ماموریت رسانه ای تیمی متشکل از 10 خبرنگار سعودی از جمله یک روزنامه نگار زن برای اولین بار جهت پوشش خبری و اجرای مصاحبه به اماکن برگزاری مناسک حج در مکه اعزام کرده است.

تلویزیون العربیه، به منظور پوشش کامل و دقیق مراسم حج امسال، بخش ویژه ای را به دو زبان عربی و انگلیسی بر صفحه وبسایت خود راه اندازی کرده است تا به این وسیله از همه رویدادهای مناسک مقدس حج برای بینندگان خود در همه مناطق جهان برنامه تهیه و پخش کند.

این کانال برای ارتقای کیفیت پوشش خبری مناسک حج خود قبل از رسیدن موسم این فریضه اسلامی، خبرنگاران و گزارشگران خود را از سعودی به مقر اصلی کانال در دبی فراخوانده و آنها را با بهترین امکانات فنی - تصویری مجهز نموده است تا بتوانند همه مراحل مناسک حج را با بهترین شیوه تصویربرداری و گزارش کنند.

در چارچوب این پوشش خبری ویژه العربیه هفته گذشته فعالیت رسانه ای خود را با انجام مصاحبه هایی با مسولان اجرایی این مراسم بزرگ آغاز نمود.

العربیه ضمن انجام مصاحبه هایی با اسامه بن فضل، کلیدار کعبه، عبدالله الربیعه وزیر بهداشت، سرلشکر یحیی بن مساعد الزهرانی فرمانده نیروهای انتظامی مسجد الحرام، بندر الحجار وزیر امور حج پادشاهی سعودی و شماری دیگر از مسئولان اجرایی، نحوه اداره امنیتی، بهداشتی وغیره را از آنان جویا شد .

همچنین تیم فیلم برداری العربیه با تهیه گزارش های تصویری مفصلی از وضعیت فرودگاهها و بنادر پادشاهی سعودی، بینندگان خود را در جریان آخرین اخبار مربوط به مراسم حج قرار داد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید