"زن بلوند روسی" افسر ارتش لیبی را بخاطر عشق به قذافی کشته است

بر اساس اعتراف "یکاترینا" و نیروهای امنیتی طرابلس

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

صبح روز سه شنبه گذشته "محمد الاندلسی السوسی" افسر نیروهای هوایی ارتش لیبی را در حالیکه تنها با مادر خود در منزلش بسر می برد از سوی یک زن بلوند روسی به قتل رسید. این زن پس از کشتن السوسی با مقداری از خون وی بر روی دیوار عبارت “ Death To Rats”(مرگ بر موشها) را نوشت . معمر قذافی در سخنرانی های پیش از مرگش ، مخالفان خود را "موش" خوانده بود.

به گزارش العربیه این زن روسی که "یکاترینا" نام دارد پس از به قتل رساندن افسر لیبیایی به سمت مادر وی رفت و او را با نیزه ای که در دست داشت از ناحیه دست و کتف زخمی کرد.

برخی از افراد مسلح و نیز شماری از اهالی منطقه محل سکونت السوسی با شنیدن تیر اندازی به سمت منزل مقتول رفتند و زن روسی را در حالیکه تلاش می کرد از صحنه بگریزد ، دستگیر کرده، به نیروهای امنیتی تحویل دادند.

بر اساس اطلاعات بدست آمده ، این زن روسی (24 ساله) به شکل جنون آمیزی به معمر القذافی علاقه داشته است . این علاقه شدید باعث شد تا "یکاترینا" زن مو طلایی روس ، محمد السوسی را که در انقلاب لیبی علیه رهبر سابق این کشور نقش داشته ، به قتل برساند. بر اساس این گزارش "یکاترینا" ، افسر لیبیایی را پیش از انقلاب می شناخته است، اما هیچ گونه رابطه نزدیکی با وی نداشته است.

هاشم بشر رئیس کمیته عالی امنیت طرابلس بیان داشت که زن روسی در بازجویی به جنایت خود اعتراف کرده و گفته است که از مدت ها پیش برای قتل افسر نیروی هوایی لیبی برنامه ریزی کرده بود. به گفته مقام لیبیایی هنوز مشخص نیست که این زن روسی چرا از میان مخالفان قذافی ، السوسی را به قتل رسانده است.

بر اساس گزارش رسانه های روسی خانم "یکاترینا" پس از آغاز انقلاب مردم لیبی به خارج از این کشور رفته بود اما در سپتامبر سال 2011 به شکل غیر قانونی از تونس وارد لیبی شده است. وی در روسیه به ورزش وزنه برداری می پرداخته و به درجه مربیگری این رشته ورزشی دست یافته است.

وی در میان دوستان خود به دو نام "زن سیبری آمازون " و نیز به دلیل علاقه شدید به معمر قذافی "باکره قبیله قذافی" شهرت داشته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید