اکثریت مردم آمریکا موافق حمله نظامی علیه رژیم ایران هستند

بر اساس نظرسنجی مؤسسه "پو"

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

به گزارش العربیه به نقل از رادیو فرانسه، موسسه تحقیقات و آمارگیری "پو" طی یک نظرسنجی اعلام کرد، اکثریت مردم آمریکا خواهان حمله نظامی علیه رژیم ایران هستند.

موسسه تحقیقاتی "پو" طی یک نظرسنجی که نتایج آن را چندی پیش منتشر کرده در این باره نوشت:" 64 درصد مردم آمریکا خواهان اقدامی نظامی برای متوقف کردن برنامه هسته ای رژیم ایران هستند.

طبق این نظرسنجی که طی روزهای سیزدهم تا هفدهم ماه جاری میلادی به عمل آمد، 64 درصد مردم آمریکا برای توقف برنامه اتمی با گزینه حمله نظامی به این کشور اعلام موافقت کردند.


در این نظرسنجی پرسشی بر این مبنی مطرح شده که:" آیا به نظر شما متوقف کردن برنامه اتمی ایران ، حمله نظامی به این کشور را توجیه می کند؟"
%64 از کسانی که در این نظر سنجی شرکت کردند، به این سؤال پاسخ مثبت دادند.


نظرسنجی به عمل آمده توسط موسسه "پو" در حالی صورت می گیرد که چندی پیش موسسه نظرسنجی آمریکایی "گالوپ" نیز طی نظرسنجی دیگری اعلام کرده بود، 99 درصد مردم آمریکا بر این باورند، برنامه هسته ای ایران بزرگترین خطر پیش روی منافع ملی امریکا است، از این رو نام این کشور در کنار نام رژیم کره شمالی به عنوان تشکیل دهنده خطر ملی علیه آمریکا قرار می گیرد.


مؤسسه های بین المللی متخصص در زمینه نظرسنجی در مورد مسائل مختلف در کشورهای غربی نظرسنجی انجام میدهند. گاهی نظرسنجی های به عمل آمده از درجه ای از دقت برخوردارند که در تصمیم گیری سیاستمداران تاثیر مستقیم می گذارند

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید