ازدواج مخفیانه جانت جکسون با میلیاردر قطری

یک سال پیش بوقوع پیوست

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

جانت خواهر مایکل جاکسون، خواننده متوفی مشهور موسیقی پاپ روز سه شنبه 26-2-2013 در گفت و گو با سایت اجتماعی " اینترتاینمنت تونایت" اعلام کرد که یک سال است با وسام المانع میلیاردر قطری ازدواج کرده است.

به گزارش العربیه این ستاره پاپ آمریکا اظهار داشت که هر آنچه سال گذشته درباره ازدواج وی با المانع در رسانه های گفته شد ، نادرست و دروغ بوده است.

چند ماه پیش رسانه های آمریکایی اعلام کرده بودند که جانت و نامزدش تصمیم دارند در پایان سال 2013 در شهر دوحه، زادگاه داماد وارد قفس طلایی شوند و به این مناسبت مراسم مجللی را برگزار کنند.

وی بدون ذکر مکان و زمان دقیق مراسم ازدواج گفت :" سال گذشته با دعوت دوستان نزدیک و برگزاری یک مراسم کوچک و معمولی اما زیبا ، ازدواج خود را آغاز کردیم".

بر اساس این گزارش جانت پیش از این دوبار ازدواج کرده بود ، وی نخست در سال 1984 با خواننده جمس دیبارج ازدواج کرد اما پس از یک سال از هم جدا شدند.

او همچنین از سال 1991 به مدت 9 سال با جرمن دبری، آهنگ ساز در ارتباط بود.

جانت که هم اکنون 47 سال سن دارد ، می گوید :"مادرم به من و برادرانم آموخته است که در زندگی انسان ها، سن تنها رقمی است که نشانگر میزان سطح فکر شماست و اهمیت دیگری ندارد".

یک منبع به سایت آمریکایی گفته است که جانت تصمیم دارد اولین فرزند خود را از این ازدواج به دنیا آورد.

درباره وسام المانع ( 37 ساله) گفته شده است که وی یکی از فرزندان بازگان و میلیاردر معروف قطری صالح المانع است . این خانواده داراری شرکت های بزرگ تجاری در زمینه واردات خودرو ، جواهرات و وسایل ساختمانی در قطر و برخی کشورهای عربی به فعالیت می پردازند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید