تصاویری از برخورد اجسام فضایی با شهاب سنگ بر فراز روسیه پخش شد

برای نجات دادن مردم از فاجعه بزرگ"

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

خرین گزارشها درباره سقوط یک شهاب سنگ بزرگ در شهر "چلیابینسک" واقع در کوه های اورال در روسیه حاکی است که این شهاب سنگ قبل از اصابت به زمین توسط موجودات فضایی دیگری منفجر شده است.

بر همین اساس روس ها می گویند:" این موجودات فضایی مردم را از فاجعه ای بزرگ نجات داده اند."

به گزارش روزنامه "سیبریان تایمز" روسیه، یک ویدئو بر روی "یوتیوب" پخش شده و نشان می دهد، هنگامی که شهاب سنگ در حال حرکت بود ناگهان يك جسم کوچک به سرعت از زاویه خلفی وارد آن شد و از میان آن گذشته و آن را منفجر کرد. طبق گزارش این روزنامه، روسیه هیچ گزارشی مبنی بر پرتاب موشک به سوی شهاب به منظور منفجر کردن آن مخابره نکرده است .

برخورد این شهاب سنگ به زمین، جنجال بزرگی را در روسیه به وجود آورده است بویژه پس از آنکه برخی از روس ها بر این باور تاکید کردند که موجودات فضایی با منفجر کردن آن شهاب سنگ جان میلیون ها تن از مردم این کشور را نجات دادند.

در همین حال الکساندر کومانیو هماهنگ کننده انجمن "موجودات فضایی" روسیه، گفت:" برخورد یک جسم فضایی پرنده به شهاب سنگ از سه زاویه تصویربرداری شده است و تمام صحنه های این برخورد و متلاشی کردن شهاب سنگ را نشان می دهد".

کومانیو افزود: " گزارش هایی در دست است که نشان می دهد دو پرنده فضایی یک شب قبل بر فراز منطقه ای که شهاب سنگ در آن سقوط کرد ظاهر شده بودند. بنابرین این حوادث نشان می دهند که یک موجود فضایی با منفجر کردن شهاب سنگ روسیه را نجات داده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید