افغانستان؛ دو فرمانده‌ و یک عضو «جبهه مقاومت» طی درگیری با طالبان کشته شدند

گروه «جبهه مقاومت ملی» مخالف طالبان در افغانستان با نشر اعلامیه‌ای ضمن تایید خبر کشته شدن دو تن از فرماندهان خود نام‌های تشکیلاتی آنان را «فرمانده عبدالصمد کوهگدای» و «فرمانده خیرالله» یاد کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

در درگیری میان نیروهای طالبان با اعضای گروه «جبهه مقاومت ملی افغانستان» در ولایت بغلان، سه عضو این جبهه به شمول دو فرمانده آنان کشته شدند.

عبدالحمید خراسانی، یکی از فرماندهان وابسته به طالبان جمعه هشت سرطان (تیر) از کشته شدن دو فرمانده جبهه مقاومت ملی طی درگیری با نیروهای این گروه در بغلان خبر داد.

جبهه مقاومت ملی مخالف طالبان در افغانستان با نشر اعلامیه‌ای، کشته شدن این دو فرمانده خود را تایید کرده و از آنان به اسم‌های «فرمانده عبدالصمد کوهگدای و فرمانده خیرالله» یاد کرده است.

در همین حال، روزنامه «هشت صبح» افغانستان به نقل از منابع خود در بغلان گزارش داد که در این درگیری یک عضو استخبارات طالبان به نام «قاری حمزه» کشته شده است.

شایان ذکر است یکی از فرماندهان کشته شده جبهه مقاومت در این درگیری‌ها حدود یک هفته قبل، ویدیویی از خود با نیروهایش در بغلان نشر کرده و اعلام کرده بود که آماده حمله بر طالبان است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم