دستگیری یک پزشک به اتهام تجاوز جنسی به کودکی بیمار در شهر کابل

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

امرالله صالح معاون اول رئیس جمهوری افغانستان شنبه 28 نوامبر تایید کرد، نیروهای پولیس یک داکتر (پزشک) را در شهر کابل به اتهام تجاوز جنسی به یک کودک بیمار دستگیر کردند.

صالح در صفحه رسمی فیسبوک‌اش نوشت، پولیس کابل توانسته است «یک نفر داکتر را که بالای یک مریض پسربچه ده ساله تجاوز جنسی "عمل لواط" را به کرات انجام بدهد دستگیر کردند».

صالح اضافه کرد: «من به ریاست دفتر خویش هدایت دادم که از وزارت محترم صحت عامه بخواهند که جواز طبابت این ابلیس لغو گردد و او پس از رهایی از زندان در جامعه دیگر به اسم داکتر جای نداشته باشد».

صالح از این داکتر نام گرفته و او را «درنده خوی و ابلیس صفت» توصیف کرده است. امرالله صالح علاوه کرد، این داکتر در شفاخانه‌ای در حوزه شانزدهم کابل کار می‌کرد.

او اظهار کرد: «عکس‌ها و اعترافات چنین انسان‌ها نشرخواهد شد . تشهیر منفی یکی از راه‌های کاهش جرم است».
امرالله صالح علاوه کرد، کابل در 48 ساعت گذشته شاهد هفت حادثه جنایی و دو حادثه «تروریستی» بود که پولیس در این مورد دست آوردهای قابل لمس داشت.

از سوی دیگر، وزارت صحت عامه(بهداشت) افغانستان هنوز در مورد دستگیری این داکتر چیزی نگفته است.

شایان ذکر است که پس از افزایش ناامنی و جرایم جنایی در شهر کابل، محمد اشرف غنی رئیس جمهوری افغانستان امرالله صالح معاون اول شان را به عنوان مسئول امنیت شهر کابل تعیین کرد که پس از آن او کارهایش را برای تأمین امنیت کابل آغاز کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم