نیروی امنیتی متهم به لت‌وکوب 2 زن در کابل به دادستانی نظامی معرفی شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

وزارت امور داخله افغانستان سه‌شنبه 22 سپتامبر اعلام کرد، فرد متهم به لت‌وکوب دو زن در شهر کابل پس از شناسایی به دادستانی نظامی معرفی شد.

طارق آرین سخنگوی این وزارت در توییتی نوشت: «یک منسوب نیروهای امنیتی که در قضیه لت‌وکوب دو خانم مقصر اصلی بود همراه با دو منسوب پولیس که در زمینه جلوگیری از وقوع این قضیه سهل‌انگاری و بی‌مسوولیتی نموده بودند، شناسائی و با دوسیه‌های نسبتی شان جهت بررسی بیشتر قضیه به سارنوالی نظامی معرفی شدند.»

شایان ذکر است که ویدیویی لت‌وکوب دو زن جوان جمعه 18 سپتامبر 2020 در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد. در این ویدیو دیده می‌شود که دو دختر جوان از سوی چند پسر لت‌وکوب می‌شوند. در این ویدیو همچنان دیده می‌شود که دو سرباز پولیس نیز در محل حضور دارند، اما هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهند.

پس از پخش ویدئویی لت‌وکوب دو زن جوان در شهر کابل پایتخت افغانستان طارق آرین سخنگوی وزارت امور داخله این کشور شنبه 19 سپتامبر اعلام کرد، عامل این رویداد برای تحقیقات به این وزارت احضار شد.

آرین در توییتی نوشت: «در پیوند به ویدیوی خشونت علیه دو خانم که در ساحه کلوله‌پشته کابل صورت گرفته بود، متهم اصلی شناسایی و زیر تحقیق قرار گرفت. همچنان دو منسوب پولیس که ناظر قضیه بودند زیر تحقیق قرار گرفتند. جزییات پس از تکمیل شریک می‌گردد.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید