عضو تیم ملی فوتبال افغانستان به تیم «نفتچی» قرقیزستان پیوست

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

فدارسیون فوتبال افغانستان یکشنبه 16 فوریه اعلام کرد که امرالدین شریفی، مهاجم تیم ملی فوتبال کشور با قرارداد یک ساله به تیم «نفتچی» در لیگ برتر قرقیزستان پیوست.

این فدارسیون در صفحه رسمی فیسبوک‌اش نوشت: «امرالدین شریفی پیش از این دو سال برای تیم آلی اوش دیگر تیم قرغزستانی بازی کرد و با این تیم یک قهرمانی در سوپر کپ و دو نائب قهرمانی را در لیگ برتر قرغزستان تجربه کرد».

در حال حاضر تیم نفتچی در مرحله دوم مقدماتی جام آسیا حضور دارد و قرار است در بازی رفت چهارشنبه هفته جاری با تیم خجند تاجکستان رقابت کند.

از سوی دیگر، فدراسیون فوتبال افغانستان چهارشنبه 12 فوریه 2020 نیز اعلام کرده بود، عمران خان مهاجم تیم ملی فوتبال کشور به تیم لیگ برتر«لخیا گدانسک» پولند(لهستان) پیوست.

این فدراسیون نوشت، عمران حیدری، مهاجم 22 ساله تیم ملی فوتبال کشور با تیم «لخیا گدانسک» قرارداد پنج ساله بسته کرده و شماره 8 را بر تن می کند.

این فدارسیون در ادامه نوشت: «این مهاجم خوش تکنیک فصل گذشته در تیم المپیا گروزیدز در لیگ دسته یک این کشور حضور داشت و در 20 بازی 12 گول و 2 پاس گول برای این تیم به ثمر رساند وعنوان آقای گول نیم فصل این رقابت‌ها را نیز از آن خود ساخت».

براساس گزارش‌ها، عمران حیدری سومین مهاجم تیم ملی فوتبال افغانستان است که در فوتبال اروپا بازی می کند قبل از این فرشاد نور و جبار شرزه نیز به تیم های اروپایی پیوستند و در لیگ های برتر فوتبال قبرس و فنلند(فنلاند) بازی می‌کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید